Presunúť na hlavný obsah

Ani svetové hviezdy nie sú dokonalé: Cindy Crawford "má tiež svoje dni", Selena Gomez sa nezmestí do plaviek

Zahraničné celebrity

Obdivujeme každý ich styling, líčenie a považujeme ich za niečo viac. Pravdou však je, že aj ony sú len ženy a rovnako tak ich trápia problémy bežnej smrteľníčky, akými sú tuky navyše či celulitída.

Reč je o hollywoodskych hviezdach, ktoré sa nám síce na červenom koberci predvádzajú vždy v tip-top forme a stylingu, no akonáhle zhodia šaty a ukážu sa len v plavkách dokazujú svetu, že príroda výnimky nerobí. Ani pokiaľ ide o svetové hviezdy. Šestica týchto je toho živým dôkazom. 

Prečítajte si: Celebrity klamú o svojich krivkách: Rihanna zavádza veľkosťou šiat, Beyoncé aj Alba na zákroku

Selena Gomez

Speváčka, herečka a filantropka, v neposlednom rade aj najobľúbenejšia hviezda súčasnosti, sa dávno priznala, že ju hmotnosť z času na čas potrápi. Raz má sexi krivky, inokedy faldíky navyše. Selena Gomez musí na sebe tvrdo pracovať. Stačí jeden malý prehrešok a hneď to na nej vidieť. 

Scarlett Johansson

Tridsaťjeden ročná herecká hviezda je dlhé roky označovaná za sexymbol dnešnej doby. Ale aj krásna Scarlett Johansson sa dokonalá nenarodila a občas musí zabojovať s kilogramami navyše. 

Eva Longoria

„Zúfalá manželka“ Eva Longoria je známa tým, že rada zavádza o svojej postave. Či ju trápia komplexy, alebo chce byť len zaujímavá, vie len ona sama. Tak či onak, akonáhle sa nahodí do bikín vyjde pravda von. Aj ju trápi strašiak mnohých žien, celulitída.

Jennifer Lopez

Latino diva má božské telo. Aspoň to si myslia všetci vždy, keď sa J.Lo objaví na červenom koberci. Ale nebojte sa dámy, ona je tiež len žena z mäsa a kostí a s celulitídou, ktorú občas nezakryje, aj keď sa o to snaží. 

Mohlo by vás zaujímať: Nahliadli sme do spální známych osobností. V tomto luxuse bývajú hollywoodske hviezdy

Reese Witherspoon

Vždy usmievavá blondínka, herečka a matka troch detí, Reese Witherspoon  oslávila tento rok okrúhlu štyridsiatku. I keď stále pôsobí veľmi mladistvo a sviežo, pravdou je, že celulitída dobehla aj túto krásku. 

Cindy Crawford

Patrí medzi najúspešnejšie modelky v histórii a ešte aj dnes mnohí tlieskajú nad jej figúrou, keď sa objaví na červenom koberci. Ale ani status topmodelky vám nepomôže v tom, aby sa vás nenalepila celulitída. 

Neprehliadnite: Dcéra supermodelky Cindy Crawford radikálne zmenila svoj imidž: V štrnástich rokoch urobila takýto úlet!

- Najčítanejšie -