Presunúť na hlavný obsah

Monica Bellucci nestráca na príťažlivosti: Rok pred 60-tkou dokazuje, že láska kvitne v každom veku

Zahraničné celebrity

Sú ženy, ktoré zrejú ako víno. A Monica Bellucci je medzi nimi. Herečka s pravým talianskym šarmom, tvárou anjela a postavou bohyne ani rok pred životným jubileom nestráca na sexapeele. Navyše žiari ako zamilovaná žena.

Talianska herečka Monica Bellucci má krátko pred šesťdesiatkou, na ktorú vôbec nevyzerá. Je tak zdrojom obdivu nielen mužov, ale i žien. Okrem okúzľujúcej, príťažlivej osobnosti, inteligencie a krásy inšpiruje aj svojím životom ako takým. 

Dvakrát sa vydala, no ani z posledného manželstva nevzišla láska na celý život. Vzišli z neho ale dve deti. Bellucci napriek sklamaniam v partnerských vzťahoch neprestala veriť mužom a opäť žiari zamilovanosťou. Jej partnerom je muž z brandže - Tim Burton. Monica sa s ním ako s režisérom a producentom stretla pred viac, ako pätnástimi rokmi. Ich láska ale prekvitla vlani na jeseň, a to na filmovom festivale Lumière vo francúzskom Lyone. 

Bellucci a Burton randili v tichosti. Dnes vieme, že ich vzťah stále pretrváva. Pár sa totiž objavil na červenom koberci. Príležitosť im opäť poskytol filmový festival. Tentokrát šlo o Rím. 

Mohlo by vás zaujímať: Máme spojenie, ktoré nemá nič spoločné s vekom: Jason Statham a Rosie Huntington-Whiteley tvoria pár snov

Herečka zažiarila v plnej kráse. Siahla po sivých prekladaných šatách upnutejšieho strihu. Odhalený dekolt doplnila náhrdelníkom, no tým, najkrajším doplnkom jej bol vlastný úsmev. Bellucci sa po producentovom boku niesla ako zamilovaná žena. A Tim ju len obdivoval. 

A inak to nebolo ani na ďalší deň filmového festivalu, kedy sa zladili do čiernej farby. Obom to spolu svedčí, cítiť z nich nielen zamilovanosť, ale i harmóniu, ktorá je vo vzťahu nesmierne dôležitá. 

Neprehliadnite: Ben Affleck a Jennifer Lopez zachránili dlhoročné manželstvo tohto hollywoodskeho páru: Dvojica nemala ďaleko od rozchodu

Páči sa vám pár Monica Bellucci a Tim Burton?

spolu hlasovalo 226 ľudí

Áno
195
Nie
31