Presunúť na hlavný obsah

Túžila po materstve, ale aj kariére: Priyanka Chopra Jonas našla spôsob, ako sa stať mamou a pred 40-tkou sa zbaviť tlaku

Zahraničné celebrity

Priyanku Chopru Jonas a Nicka Jonasa poznáme ako stabilnú manželskú dvojicu, ktorá si založila rodinu. Kedysi sa ich mená spájali s utajovanou romancou, v ktorej viacerí nevideli perspektívu, dokonca aj samotná herečka bojovala s pochybami, či je pre ňu spevák tým pravým. Trápil ju vekový rozdiel a s ním spojené materstvo. Napokon však našla cestu, ako v sa tejto otázke zbaviť tlaku a slobodne dýchať.

Miss World pre rok 2000 a herečka Priyanka Chopra Jonas bola v roku 2016 v nie príliš dobrom vzťahu. A svojmu terajšiemu manželovi Nickovi Jonasovi neplánovala dať šancu, keď s ňou nadviazal kontakt. "Mala som 35, Nick mal 25. Svojím spôsobom som si to v sebe zamietla," prezradila spätne Priyanka. Jej slová prebral magazín Glamour.   

Osud sa však odvrátiť nedá. Priyanku a Nicka ešte v tom istom roku spojil na červenom koberci Vanity Fair Oscar Party. Iskra medzi nimi preskočila okamžite a začali sa stretávať. V máji 2017 na červený koberec Met Gala nakráčali spolu, avšak neprezentovali sa ako partnerská dvojica. Nechávali si priestor na vzájomné spoznávanie sa. Až v roku 2018 sa rozhodli odtajniť svoj vzťah, ktorý je dnes jedným z najkrajších vo svetovom showbiznise. 

Po zásnubách a svadbe vstúpilo do životov manželov Jonasovcov dieťa. Dievčatko Malti sa narodilo vlani. Priyanke sa tým splnil sen o materstve bez toho, aby cítila tlak. Krátko po narodení dcéry totiž oslávila 40-tku. "Vždy som vedela, že chcem deti. To bol jeden z hlavných dôvodov, prečo som vtedy nechcela vzťah s Nickom. Hovorila som si: Neviem, či chce mať deti ako 25-ročný. Ale vždy som chcela mať deti. Milujem deti," citoval herečku magazín Grazia. 

Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodske páry s vekovým rozdielom: Kto si našiel o takmer 20, 30 a 40 rokov mladšiu polovičku?

Priyanka tak za vidinou rodiny podstúpila zmrazenie vajíčok. "Mala som 36. Mohla som tak pokračovať vo svojej ambicióznej kariérnej ceste. Cítila som veľkú slobodu," uviedla charizmatická Chopra Jonas, ktorá ako jedna z mála bollywoodskych herečiek prerazila i v Hollywoode. "Do tej doby som ani nestretla muža, s ktorým by som chcela mať deti. Mala som 35, keď mi moja gynekologička povedala, že v 36 to mám spraviť," dodala ešte k procesu zmrazovania vajíčok Priyanka.

Samotný proces je finančnej náročnejší, no podľa herečky ide o dobrú investíciu pre ženy, ktoré chcú mať deti, ale v neskoršom veku. "Je to ten najlepší darček, ktorý si môžete dať, lebo tým preberáte moc nad svojimi biologickými hodinami. Môžete sa tak venovať svojej kariére tak dlho, ako chcete. Vaše vajíčka budú rovnako staré, ako keď sa zmrazili," doplnila manželka Nicka Jonasa. 

Nerpehliadnite: Slávne ženy, ktoré vyhľadali služby náhradnej matky: Je toto nový trend rodičovstva?

Dievčatko menom Malti tak páru vynosila náhradná matka. Manželia Jonasovci si toto čarovné obdobie rodičovstva veľmi užívajú a napĺňa ich šťastím. 

- Najčítanejšie -