Presunúť na hlavný obsah

Láske dali druhú šancu, no ďalší pokus nie vždy vyšiel: Aké sú príbehy (ex)partnerov známych na Slovensku?

Slovenské celebrity

Ak je láska medzi partnermi úprimná a obaja cítia, že ich vzťah si zaslúži novú šancu, nie je veľmi nad čím váhať. Aj v slovenskom showbiznise sú páry, ktoré si ju dali a sú spolu dodnes. Nie vždy to ale vyjde, napríklad návrat Moniky Bagárovej k otcovi svojho dieťaťa neskončil happyendom.

Alexandra Orviská & Jaroslav Janus

Bol rok 2014, kedy sa polemizovalo o tom, že Alexandra Orviská a Jaroslav Janus tvoria pár. Potvrdenie ich vzájomnej lásky na seba nenechalo dlho čakať. Pribúdali zaľúbené fotografie, sympatická televízna moderátorka a hokejový brankár pôsobili ako šťastný pár. Následne sme boli svedkami zmien, do roku 2018 sa dvojica rozchádzala a zasa schádzala. Saša a Jaro si vždy dokázali dať novú šancu, niekde v hĺbke duše zrejeme museli cítiť, že sú si súdení, že iba musia nájsť ten správny spôsob fungovania

A zdá sa, že sa im to podarilo. Od roku 2018 sa snažia byť čo najviac spolu, pričom im do spoločného života prišlo i dieťa. Svojmu synčekovi, ktorý má dva roky, vybrali meno Jonatan. Robí im radosť deň čo deň. Tiež sa zasnúbili. Saša a Jaro tak po perných rokoch našli spôsob, vďaka ktorému im to klape, dokonca sú spolu šťastnejší, než kedykoľvek predtým. 

"Keď sa povie PRAVÁ LÁSKA, viem presne, čo myslíte. Som do teba viac, ako pred 11-timi rokmi a teda občas to fakt vyzeralo, že naša kapitola je dopísaná. Nič ale nebolo silnejšie, ako JA & TY." - Saša Orviská o vzťahu s Jarom Janusom.

Veronika Cifrová Ostrihoňová  & Matej "Sajfa" Cifra

Manželstvo Cifrovcov pôsobí nielen harmonicky, ale i naplnene. Až sa nechce veriť, že i Veronika a Matej si potrebovali dať druhú šancu na to, aby mohli budovať spoločnú budúcnosť

Pauza do ich vzťahu prišla po tom, ako Ostrihoňová odišla študovať do Ameriky. Do New Yorku odcestovala s vedomím, že so Sajfom bude udržiavať kontakt na diaľku, čo však nevyšlo úplne podľa predstáv. Odcudzili sa. Ich vzťah sa rozpadol. Tu ale platí staré známe tvrdenie, že ak majú byť dvaja ľudia spolu, tak jednoducho budú. Obaja si po rozchode uvedomili, že nemali ísť od seba, preto si dali druhú šancu. Dnes sú zobratí a taktiež rodičmi dvoch krásnych detí. 

"Dúfam, že naše manželstvo bude obdobie dlhšie ako siedmy rok, ktorý práve začíname. Neviem, aký je k tomu kľúč, ale hádam pomáha sa príliš, ani navzájom, neprežívať. Také niečo napokon vravela aj kráľovná Alžbeta - že sa netreba brať príliš vážne, lebo nikto nemá monopol na múdrosť. A uznajte, ona bola vydatá 74 rokov!" - Veronika Cifrová Ostrihoňová o manželstve. 

Mohlo by vás zaujímať: Spoznali sa na pľaci a odvtedy tvoria ukážkové dvojice: Nielen Nela Pocisková a Tereza Bizíková našli otca svojich detí v práci

Monika Bagárová & Makhmud Muradov

Láska niekedy nestačí… Monika Bagárová a Makhmud Muradov o tom vedia svoje. Definitívnu bodku za svojím vzťahom dali vlani. Nebol to však ich prvý rozchod. Monika a Makhmud začali randiť v úvode roka 2019. Hovorilo sa o nich ako o krásnej dvojici, ktorá sa navzájom podporuje a drží spolu. Zdalo sa, že ich láska sa utužuje čoraz viac, napokon speváčka ešte v tom istom roku oznámila, že jej pod srdcom rastie dieťa. O rok nato však prišla správa, ktorá všetkých nemilo prekvapila. Pár šiel od seba. Monika sa po rozchode stiahla do úzadia a všetku pozornosť sústredila na malú dcérku. Neskôr sa rozhodla, že Makhmudovi dá druhú šancu. Ani vízia zachovania rodiny však nestačila. Vlani sa tak ich cesty definitívne rozišli. 

Bagárová si po neľahkej etape s otcom jej dieťaťa dopriala čas. Dnes vieme, že ten pravý ju ešte len čakal. Monika totiž po boku svojho terajšieho partnera Leonarda žiari snáď na každú jednu stranu. Vidno, že v ňom našla spriaznenú dušu. 

"Moja láska, môj muž, moja rodina… Milujem Ťa... Vás." - Monika Bagárová o Leonardovi, ktorý si krásne rozumie aj s jej dcérou Rumiou. 

Neprehliadnite: Ako hrdličky! Najromantickejší pár súčasnosti Dara Rolins a Pavel Nedvěd dôkazom toho, že láska kvitne v každom veku 

- Najčítanejšie -