Presunúť na hlavný obsah

Spoznávate dvojicu na fotke? Kto sa stal mamou po 20-tke, 30-tke a 40-tke?

Slovenské celebrity

Pozrite sa spolu s nami na známe mamy, ktoré mali deti v rozdielnom veku, no spája ich jedna vec. Všetky si túto úlohu maximálne užívajú a dokazujú, že vek je aj v tomto smere len číslo.

Alexandra Orviská 

Bezprostredná, vášnivá, divoká, odviazaná, láskavá a milujúca. Aj taká je známa a obľúbená moderátorka Alexandra Orviská. Dcéra Viktória sa jej narodila, keď mala 23, syn Jonatan, keď mala 37. Hoci sa to niekomu môže zdať veľý vekový rozdiel medzi deťmi, opak je podľa nás pravdou. Teraz si synčeka môže Saša užívať ešte viac a navyše jej je už Viki aj oporou a s drobcom je naozaj pomáha. 

"S príchodom druhého dieťaťa som si uvedomila, že všetko si viem užiť oveľa viac, ako pri prvom mimi. Asi je to vekom. Možno aj tým, že už viem, že všetko trvá len chvilinku a musím si to užiť naplno. Aj plač, únavu, trampoty, nie len tie úsmevné dni. A je to krásne! Vnáša to do celej situácie oveľa viac pohody," prezradila v jednom z rozhovorov pre nás.

Na každom jednom zábere, ktorý moderátorka zdieľa vidieť, aký krásny vzťah má so svojimi deťmi a že sú pre ňu celým vesmírom. 

xPrečítajte siRodina ako z módneho magazínu: Soňa Skoncová nikdy nepôsobila šťastnejšie, v živote sa jej splnilo to, po čom najviac túžila

Soňa Skoncová

Nádherná moderátorka Soňa Skoncová bola vždy akčnou dušou. So snúbencom veľa cestovali, venovali sa kariére, no keď mala kráska 33, prekvapili krásnou novinkou, že sa stanú rodičmi. Synček Robko bol vytúženým bábätkom a naozaj sa ho rodičia nevedeli dočkať.

"Neexistujú dokonalé deti, ani dokonalí rodičia, čo však nepochybne existuje sú dokonalé okamihy. Prihováram sa vám, aby sme si viac všímali to, čo je úžasné a s pochopením prijímali to, čo sa na oko zdá menej dobré." 

No a čoskoro k nemu pribudne aj malá sestrička. Medzi drobcami tak bude minimálny vekový rozdiel, no o to bližšie budú k sebe mať, keď vyrastú. Soňa je tiež mamou, ktorá považuje materstvo za požehnanie a chvíle so synom si užíva na absolútne maximum.

Adriana Ohanian

Sympatická Adriana Ohanian si súkromie naozaj stráži. Jej cesta za vytúženým bábätkom bola o niečo náročnejšia, no napon sa aj ona dočkala. Ženy, ktoré sa stanú mamami po 40 - tke majú veľkú výhodu v tom, že sa skutočne môžu úplne oddať dieťatku. Kariérne človek zväčša dosiahol už všetko po čom najviac túžil a tak si viete drobca vychutnávať ešte intenzívnejšie. 

"Happiness is with you..."

Táto veta to celé vystihuje najlepšie!

Prečítajte siCelebritná udalosť ako vystrihnutá z časopisu: Natália Glosíková pripravila dcérke prekrásnu oslavu 1. narodenín, prvé zábery!