Presunúť na hlavný obsah

Z dcér Patrície Vittek vyrastajú úspešné mladé ženy: Talent im rozhodne nemožno odoprieť, v čom sa našli?

Slovenské celebrity

Nádherné a talentované. Presne tak možno definovať dcéry známej umelkyne, Patrície Vittek. V čom sa dievčatá našli a čo je ich srdcovkou?

Slovenská umelkyňa Patrícia Vittek sa v showbiznisovom svete pohybuje už naozaj dlho. Vie, čo je to prechádzať si vzostupmi aj pádmi, no pre ňu samú je typické, že vždy nabrala odvahu postaviť sa. A práve húževnatosť, nespútanosť, veľký dríč a dôveru v seba, zdedili jej dcéry po nej. Thia aj Sofia sú tak nielen ambiciózne, krásne, ale aj veľmi talentované. A Patrícia je na ne naozaj veľmi hrdá. 

"...vďaka tebe môžem opäť žiť a dýchať hudbou, sedieť v štúdiu, mať zimomriavky a s hrdosťou sledovať ako sa tvoja drina a talent tvaruje do veľkého hlasu a osobnosti...," prezradila ze o Thii.

Thia sa venuje spevu a skutočne na prvé počutie poznať, že v hrdle má zlato. Nežné a krehké dievčatko si samé naštartovalo kariéru a my nepochybujeme o tom, že o nej budeme ešte veľa počuť. A nemusíte za tým hľadať slávne priezvisko, či známych rodičov.

Prečítajte si: Najemotívnejšie a najúprimnejšie vyznanie lásky synovi: Jasminin Sanel oslávil tri roky, moderátorka sa neubránila slzám šťastia

 

"...náš život občas nebýval vždy taký, ako sme ho plánovali, ani jednoduchý. No jednoduché nie je v živote nič, čo má skutočnú hodnotu a zmysel. Na to, dievčatko naše, vždy pamätaj, vždy keď ťa budú chváliť aj súdiť, napísala na sociálnej sieti.."

Všetko, čo dokázala je len jej zásluha. A to je aj dôkaz, že keď po niečom túžite od detstva, pracujete na tom, musí sa to pretaviť aj z roviny snov do reality.

 "Si moja duša, moja prvorodená dcéra, moja najväčšia učiteľka a aj keď vidím už mladú nádhernú ženu, vždy budeš moja malá Sofinka. Milujem (e) ťa viac ako tušíš."

Sofia je naozaj krásna, vyzerá ako keby Patrícii z oka vypadla. Podľa nás má veľké šance uspieť nielen v umeleckom svete, keďže sa dostala na strednú školu s týmto zameraním, ale aj v modelingovej oblasti. Dokonalá koruna krásy, nádherný úsmev a skvelá figúra jej k tomu dávajú najlepšie predpoklady. Skrátka vidieť, že tieto dievčatá sa vo svete nestratia!

Prečítajte siSaša Orviská má jedno z najsexy tiel šoubiznisu: Dvojnásobná mama sa nedrží diét, ale… V čom spočíva jej tajomstvo?

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe