Presunúť na hlavný obsah

Najemotívnejšie a najúprimnejšie vyznanie lásky synovi: Jasminin Sanel oslávil tri roky, moderátorka sa neubránila slzám šťastia

Slovenské celebrity

Jedným z najdôležitejších dní v živote každého rodiča je narodenie jeho milovaného dieťaťa. Pre šarmantnú moderátorku je týmto dňom 26. júl. Na narodenie svojho prvorodeného syna spomína s tak obrovskou láskou, že sa neubránila slzám.

Jasmina Alagič Vrbovská je presne ten typ mamy, ktorá svoje dieťa miluje celým svojím srdcom i dušou. Pre ktorú rodina predstavuje zmysel života. Cítiť to aj z jej vyznania synovi, ktorý v utorok oslávil tretie narodeniny. 

"Milovaný náš Sanel, dnes sú to tri roky, čo mi bolo dopriate druhé najväčšie požehnanie v živote. Tým prvým bolo stretnutie Tvojho otca, pretože bez neho, bez našej obrovskej lásky by nebolo nič z toho, čo žijeme dnes," napísala Jasmina, ktorá je šťastne vydatá za rapera Rytmusa. 

Prečítajte siMária Kachútová Čírová: Recept na krásny rodinný život v harmónii je jednoduchší ako si myslíte

"Vďaka Bohu za každé moje rozhodnutie, pretože všetky ma priniesli do tohto bodu života, toho úplne najkrajšieho, kde môžem byť Tvojou mamou. Som šťastná, že toto celé nepíšem perom, pretože by už všetko bolo rozmazané od sĺz šťastia, ktorými nás obdaruvávaš každý deň. Želám si pre Teba práve to neutíchajúce šťastie, nech vieš ako naň, nech si ho vieš užívať, nech ho vieš prijímať a rozdávať presne tak ako doteraz. A nech sa Ti ľudia, ktorých miluješ a ktorí Ťa úprimne milujú, v živote iba násobia. Láska je odpoveď na všetko šťastie. Kým budem dýchať, dovtedy Ťa ňou budem zahŕňať.. a aj dlho potom. Mama," uviedla na svojom Instagrame k rodinnej fotke. Sanelovi na nej dáva otec pusu a hrdá mama sa šťastne smeje. 

Jasmina je za svoju rodinu mimoriadne vďačná, dokáže si vážiť každodenné maličkosti a naplno si užívať prítomné momenty. Je skrátka chodiaca pozitívna energia, za čo ju fanúšikovia zbožňujú. A ľudia ju milujú aj pre to, že rodina je u nej na prvom mieste. Jej Sanel je pre ňu jednoducho všetkým. "Milujem ťa každou svojou bunkou a nebudem sa spoliehať “iba” na moje každodenné modlitby za Tvoje nekonečné šťastie a zdravie, ale dokým budem dýchať, pre to každý deň niečo urobím," tieto láskyplné slová napísala Alagič pri príležitosti Dňa detí. 

Moderátorka ale rozhodne nepatrí medzi mamičky, ktoré by sa uzavreli len na svojich najbližších. Jasmina si stále nájde čas na svojich priateľov, čo považuje za nesmierne dôležité. 

- Najčítanejšie -