Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky ukázali na Deň matiek svoje deti: Mária Dušička a Jasmina Alagič stavili na čiernobielu eleganciu

Slovenské celebrity

Druhá májová nedeľa patrila všetkým ženám, ktoré sa stali matkami. Tento významný deň si pripomenuli aj celebritné Slovenky, ktoré pri príležitosti Dňa matiek zverejnili krásne zábery svojich malých anjelikov.

Hovorí sa, že byť mamou je v živote ženy tá najdôležitejšia a zároveň najkrajšia rola. Svoje o tom vedia aj naše známe tváre. 

Mária Dušička

Prekrásnymi zábermi ročnej dcérky Arie prekvapila Mária Dušička, manželka Majka Spirita. Dievčatko sa v maminom náručí smeje, Mária takisto. Nielenže ide o záber zachytávajúci tú najčistejšiu formu lásky, teda rodičovskú, ale snímky sú aj veľmi cenné, keďže Mária a Majk si potrpia na súkromie svojej dcéry a to predovšetkým kvôli veku. Ariinu tváričku totiž ukazujú iba výnimočne. A ôsmy máj sa dokonale hodil na urobenie výnimky. 

Neprehliadnite: Mária Dušička​ je na fotkách so svojou dcérkou prekrásna: Takto ste mladú rodinku ešte nevideli

Jasmina Alagič Vrbovská

Hrdou mamou je aj moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá je nadovšetko vďačná za svojho synčeka Sanela. Na Deň matiek zverejnila vyznanie, ktoré chytí za srdce snáď každú ženu, ktorá si plní rolu mamy.

"Si môj najvzácnejší človek na Zemi. Pamätaj si, že nikdy mi nič nebudeš dlžit a všetko, čo pre Teba robím, robím zo srdca. Budem snívať iba o tom, že aj keď budeš veľký a samostatný, naša čistá láska bude tak silná, že sa k nej sám od seba budeš kedykoľvek rád vracať. Nie Ty mne, ale ja Tebe navždy “patrím”," napísala Jasmina na svojom Instagrame. 

Katka Jakeš

S rodinnou fotkou sa 8. mája podelila aj bývalá tanečnica Katka Jakeš. Objektív fotoaparátu zachytáva umievajúcu sa Katku spolu s jej maminou a dcérkou Izabelou. 

Prečítajte si: Slovenská herečka už neskrýva tváričku svojej milovanej dcérky: Krásne vyznanie k prvým narodeninám

Natália Glosíková

Medzi známe Slovenky, ktoré si uctili Deň matiek, jednoznačne patrí aj televízna tanečnica Natália Glosíková, ktorá vlani porodila dievčatko, ktorému dali meno Zaira.

"Je mi cťou mať tú česť byť MAMOU," napísala k fotke, kde drží v náručí svoju malú princeznú.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe