Presunúť na hlavný obsah

Slovenská herečka už neskrýva tváričku svojej milovanej dcérky: Krásne vyznanie k prvým narodeninám

Slovenské celebrity

Sympatická herečka Dominika Kavaschová sa vlani v máji stala hrdou maminou dcérky Maie. Deň po pôrode sa s touto radostnou správou podelila so svojimi sledovateľmi na Instagrame, no dosiaľ na tejto sociálnej sieti nezverejnila ani jednu fotku, na ktorej by objektív zachytával aj Maiinu tvár. Až doteraz.

Herečka Dominika Kavaschová momentálne prežíva najkrajšie obdobie v živote - plní si rolu mamy. Svoju Maiu priviedla na svet vlani 4. mája. "Je to vzrušujúce a neuveriteľné, že sme vytvorili človeka, my dvaja, a že prešiel rok, ktorý bol pre nás oboch nesmierne náročný. Pre mňa doma, pre Danka hlavne v práci. Obrovská škola bola a je stále byť rodičom. Každý deň sa učíme a aj keď to nie je vždy ružové, Maia je dar, je taká dokonalá. Sme naplnení láskou. Ďakujeme, Bože," napísala herečka v utorok na Instagrame k fotke so svojím partnerom Danielom Fischerom.

Neprehliadnite: Nela Pocisková ukázala po prvýkrát tváričku svojej dcérky. Rozkošná Liana má to najlepšie z oboch rodičov

Dominika oznámila narodenie Maie cez Instagram. Deň po pôrode zverejnila krásnu fotku, ako ju drží za ručičku. 

Rozhodla sa, že súkromie svojho anjelika bude strážiť a preto aj jej ďalšie posty obsahovali fotky, na ktorých bola Maina tvárička neznáma. Buď bola v kočíku, alebo vytočená iným smerom, alebo mala celú tvár zakrytú nálepkou, ktoré ponúka Instagram. 

Zmena prišla na sklonku marca, kedy Dominika postla fotku dcérky so zmrzlinou v ruke. 

Prečítajte si: Dara Rolins žiari: Pri svojej dcére a partnerovi je krajšia ako kedykoľvek predtým, najnovšie fotky sú toho dôkazom

O necelý mesiac pridala ďalší záber Maie, ktorý nepotrebuje snáď žiadne slová. Zobrazuje tú najčistejšiu a najúprimnejšiu lásku, akú môže mať len mama k svojmu bábätku. 

Dcérka hereckého páru Dominiky a Daniela je jednoducho prekrásna. Rodičom prajeme, aby boli naďalej šťastní a každý deň sa tešili zo svojej princeznej, ktorá tento mesiac oslávila prvé narodeniny.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe