Presunúť na hlavný obsah

Nela Pocisková ukázala po prvýkrát tváričku svojej dcérky. Rozkošná Liana má to najlepšie z oboch rodičov

Slovenské celebrity

Herečka Nela Pocisková patrí nielen medzi herečky, ale v prvom rade matky, ktoré pre svoje ratolesti urobia všetko na svete.

Na rozdiel od iných slovenských celebrít, Nela Pocisková patrí k ľuďom, ktorí si strážia svoje súkromie. Síce na sociálnych sieťach zverejňuje fotografie ako zo svojho pracovného, tak aj súkromného života, zábery s rodinou tam nájdete minimálne. 

Nie je to o tom, že by vzťah Nely a jej partnera Filipa Tumu nefungoval, práve naopak. Ich láska rastie po rokoch a výsledkom nej sú aj dve rozkošné ratolesti - synček Hektor a dcérka Liana, z ktorých sú ž pomaly ''veľkáči'' a obidvaja navštevujú materskú škôlku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa

„Už keď si sa narodila v aute vedela som že budeš silná žena. Milujem ťa viac ako si dokážeš predstaviť, a želám ti nech si naplnená láskou, zdravím, štastím a nekonečnou krásnou energiou, ktorú máš. Nech ti tvoj úsmev a pohľad na svet ostane na vždy,'' napísala k fotografii so svojím anjelikom Nela, čím si zaspomínala aj na netradičný pôrod, kedy nestihla dôjsť do nemocnice.

Napriek všetkému je dnes už z Lianky malá-veľká slečna a vzhľadom je dokonalým mixom slávnych rodičov. Nela síce nezverejňuje fotografie, kde je jej deťom vidieť do očí, no črty tváre o tom svedčia, čo poviete?