Presunúť na hlavný obsah

Rodina ako z módneho magazínu: Soňa Skoncová nikdy nepôsobila šťastnejšie, v živote sa jej splnilo to, po čom najviac túžila

Slovenské celebrity

Nádherná Soňa Skoncová má absolútne dokonalú rodinku. Ak sa na nich pozriete ide z nich radosť, optimizmus a vidieť, že sú naozaj šťastní. Čoskoro dvojnásobnej mame sa splnilo všetko, po čom kedy túžila.

Neexistujú dokonalé deti, ani dokonalí rodičia, čo však nepochybne existuje sú dokonalé okamihy

Sympatická a krásna moderátorka, Soňa Skoncová, tvorí so skvelým dizajnérom, Robom Reisom pár už viac ako 20 rokov.  Dali sa dokopy ako teenegeri a sú jasným dôkazom toho, že aj láska v showbiznise môže byť skutočná a ozajstná. Obaja milujú cestovanie, módu a vychutnávajú si zážitky spolu so synčekom Robkom naozaj naplno. Aj tie pekné, aj tie, ktoré sú náročnejšie. Kráska sa to nebojí otvorene priznať.

"...Každý deň je nový deň, čo znamená premeniť akúkoľvek skúsenosť na príležitosť pre rast. Buďme obklopení ľuďmi, ktorí nás podržia. Nepotrebujeme ďalšie výčitky a pochybnosti o sebe. Zdieľajme, čo nás ťaží, aby sa nám žilo ľahšie. Máme možnosť výberu, či to bude človek v našej blízkosti, v diaľke na sociálnej sieti alebo len list papiera. Faktom je, že deti potrebujú skutočných rodičov, ktorí žijú autentický život. Verte mi, že v dňoch, kedy si dokážeme priznať, že nevládzeme nás naše deti stále ľúbia rovnako...," napísala na sociálnej sieti. 

Prečítajte siSaša Orviská má jedno z najsexy tiel šoubiznisu: Dvojnásobná mama sa nedrží diét, ale… V čom spočíva jej tajomstvo?

 

Čoskoro sa stanú dvojnásobnými rodičmi a k malému Robkovi pribudne súrodenec, ktorého sa už nevedia dočkať. 

"Teším sa na TEBA dieťatko! Predstavujem si Ťa, aké asi budeš? Určite iné ako naše prvé, lebo všetky ste iné – preto nehľadajme univerzálny návod AKO. Veď tie naše deti rastú rýchlo, nepremrhajme momenty, keď ich držíme za ruku, lebo skôr, či neskôr ich budeme musieť pustiť, aby si našli svoju vlastnú cestu."

 

Soňa je jasným dôkazom toho, že ak v živote dosiahnete všetko, čo ste chceli a pochopíte, že rodina je dar, každý jeden deň je zázrak. 

"Neexistujú dokonalé deti, ani dokonalí rodičia, čo však nepochybne existuje sú dokonalé okamihy. Prihováram sa Vám, aby sme si viac všímali to, čo je úžasné a s pochopením prijímali to, čo sa na oko zdá menej dobré." 

Táto rodinka je nielen krásna, ale v mnohých ohľadoch aj mimoriadne inšpiratívna. Najmä vo vnímaní prítomnosti a jej prežívaní. Netreba zabúdať, že rešpekt, úcta a láska, dokážu viac ako si myslíme.

Prečítajte si: Najemotívnejšie a najúprimnejšie vyznanie lásky synovi: Jasminin Sanel oslávil tri roky, moderátorka sa neubránila slzám šťastia

- Najčítanejšie -