Presunúť na hlavný obsah

Rastie ako z vody! Syn prekrásnej Soni Skoncovej bude veľký brat: Moderátorka ukázala rastúce bruško

Slovenské celebrity

Charizmatická moderátorka Soňa Skoncová sa onedlho stane dvojnásobnou mamou. Pod srdcom nosí Robkovho súrodenca, ktorý túto jar oslávil svoje prvé narodeniny. Moderátorke sa už pekne zaguľaťuje bruško, no okrem toho sa nedá prehliadnuť, že z Robka už vyrástol poriadny fešák.

"Dieťa je zviditeľnená láska". Túto prekrásnu myšlienku napísala moderátorka ešte v januári k fotke, na ktorej je jej syn Robko. Robko nesie meno po otcovi - Robovi Reisovi - ktorý si získal Sonino srdce pred dvadsiatimi rokmi. Spoznali sa, keď mala 15 a odvtedy si prešli viacerými zaťažkávacími skúškami.

"Roba, moju pr(a)vú lásku, som stretla ako 15-ročná. Modelingová kariéra na vzostupe, fotenie v Tokiu, Hamburgu, Los Angeles a jeden bez druhého. Diaľka bola prvou skúškou, ktorú sme zvládli, nie vždy na výbornú, ale prešli sme. Spoločne sme objavovali svet. Cestovanie nám zbúralo všetky stereotypy, rozšírilo obzory a inšpirovalo nás k založeniu našej značky KUKU. Skoro dvadsať rokov sa spoločne učíme byť smelší a originálnejší, dovolíme si robiť chyby, spadnúť a znovu sa postaviť. A čo náš vzťah stále drží nad vodou? Predstavte si našu lásku ako hladinu mora, raz je pokojná, občas počuť vlnobitie až sa rozbúri, ale po búrke vždy vyjde slnko. Ak sa aj ponoríme, nevadí nám to, lebo pod hladinou vždy nájdeme vytúžený pokoj. Dnes držíme v náručí Robka juniora. Vďačnosť za syna nepozná hraníc, sme zaň vďační rovnako, ako sme vďační za hladinu mora," prezradila začiatkom roka Soňa, Robko vtedy nemal ani rok. 

Svoje prvé narodeniny oslávil 10. marca. O pár mesiacov bude mať ďalší dôvod na radosť, stane sa veľkým bratom. Moderátorka sa totiž koncom júna pochválila s úžasnou správou, že jej pod srdcom rastie ďalšie dieťa. "Niet krajších príbehov než tých, ktoré píše sám život. Pod mojím srdcom rastie zázrak a Robko bude veľký brat," napísala vtedy Skoncová k sérii záberov, na ktorých sa jej už črtalo tehotenské bruško.

Pred pár dňami pridala novú fotku, kde je opäť o čosi viditeľnejšie. Soňa si obdobie tehotenstva užíva, obrovskú radosť jej robí aj Robko, z ktorého je už veľký fešák.

"Big boy (veľký chlapec, pozn. red.)," poznamenala moderátorka k fotkám syna. Veď posúďte sami, no tiež si myslíme, že je z neho už veľký chlapec.