Presunúť na hlavný obsah

Roztomilé dcéry manželov Gáboríkovcov: Tváričku svojej staršej Belly už viac neskrývajú, na koho sa podobá viac?

Slovenské celebrity

Už sú to dva mesiace, čo sa rodina Gáboríkovcov rozrástla. Ivana porodila druhé dievčatko, dcérku Leiu. Belle tak pribudla sestrička. Manželia si svoje princezné chránia a na sociálnych sieťach neukazujú ich tváre. Posledné zábery ich ale odhaľujú.

Viacerí celebritní rodičia malých detí sú veľmi opatrní, pokiaľ ide o postovanie fotiek a videí ich ratolestí na Instagrame. Patria sem Mária Dušička s Majkom Spiritom, Jasmina Alagič Vrbovská a raper Rytmus, no i Ivana a Marián Gáboríkovci, ktorým sa pred dvoma mesiacmi narodila druhá dcéra.

Prečítajte siNajrozkošnejšia bábika: Veronika Nízlová ukázala dcérku Neu, ktorá rastie do krásy a je štýlová aj vďaka týmto stylingom

Svoju staršiu Bellu vždy odfotili či natočili tak, aby jej nebolo vidno do tváre, čo platilo aj pre pármesačnú Leiu. S Mariánovými poslednými stories na Instagrame ale prišla zmena. 

Jeho séria príbehov neukazuje len sesterskú lásku dievčatiek, ale aj ich roztomilé črty. 

NeprehliadniteIch prvý Deň otcov: Títo známi Slováci si už plnia rolu rodiča. Svoj sviatok oslávil aj Adam Bárdy

Obe sú prekrásne, na prvorodenej Belle už pekne vidno, na koho sa podobá viac. Nám sa zdá, že je celý otec. Myslíte si to tiež? Zahlasujte v našej ankete.

Je podľa vás Bella celý otec či mama?

spolu hlasovalo 273 ľudí

Otec
260
Mama
13

Rodinka sa prednedávnom vrátila z Chorvátska. Ivana sa netají tým, že Chorvátsko je jej srdcovou destináciou. Šlo o ich prvú dovolenku vo štvorici.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe