Presunúť na hlavný obsah

Celebritná udalosť ako vystrihnutá z časopisu: Natália Glosíková pripravila dcérke prekrásnu oslavu 1. narodenín, prvé zábery!

Slovenské celebrity

Bývalá tanečnica známa z televíznej obrazovky Natália Glosíková už rok žije život, po akom sa zdá, vždy túžila. Stala sa hrdou mamou Zairy, ktorá je výsledkom dlhoročnej lásky k jej partnerovi Jakubovi Janurovi. Šťastní rodičia tak pre svoju malú princeznú spravia čokoľvek a preto jej pripravili oslavu, ktorá pripomínala rozprávku.

Prvé narodeniny dieťaťa sú v živote rodičov veľkou radosťou. Svoje o tom vie jeden z najstabilnejších párov nášho šoubiznisu - Natália Glosíková a Jakub Janura. Ich vysnívaná dcérka 22. septembra oslávila svoje prvé narodeniny. Natália a jej Zaira pri tejto výnimočnej príležitosti absolvovali profesionálne fotenie v ateliéri. 

"A je to tu. Moje dievčatko má rok. Rok, ktorý nám zmenil život od základov, ktorý, samozrejme, ubehol ako voda, ale zároveň mám pocit, že sme spolu už celé veky. Že len s ňou je to to ozajstné šťastie, že len vďaka nej cítime toľko lásky a vďaka jej neustálemu úsmevu toľko radosti. Ten najkrajší rok pod slnkom," napísala vďačná Glosíková k sérii spomenutých fotiek, ktoré zverejnila na svojom Instagrame. 

Zaire cez komentáre zagratulovali aj viaceré známe Slovenky, medzi nimi Veronika a Daniela Nízlové zo speváckeho dua Twiins i Natáliina "kolegyňa" Katka Jakeš. 

Prečítajte siMária Kachútová Čírová: Recept na krásny rodinný život v harmónii je jednoduchší ako si myslíte

Po nádherných záberoch z ateliéru sa Natália podelila aj o tie, ktoré vznikli na narodeninovej oslave. Konala sa za účasti ich rodiny a blízkych priateľov. "Zaira oslávila s rodinou a kamošmi svoje prvé narodeniny," prezradila šťastná mama. "Naša princeznička je už veľká slečna a my ju nadovšetko ľúbime," dodala. 

Po tom, ako si Natália dala záležať na Zairinej detskej izbičke, ktorá sa nesie v ružových tónoch, sa niet čomu čudovať, že rovnakú snahu vynaložila aj pri organizovaní oslavy. Záhradná párty bola taktiež celá ružová. V tomto dievčenskom odtieni bolo dokonca i stolovanie. 

Prečítajte siKrásna oslava výročia svadby: Herečka Kristína Tormová a jej dojímavý odkaz manželovi

Nechýbala bohatá balónová výzdoba či skákací hrad, na ktorom si zaskákala aj samotná mamička, tá bola taktiež tématická a siahla po pastelovo ružovom kostýme. 

"Rodinka už rok," napísala Glosíková k fotkám z oslavy, ktoré zachytávajú dve lásky jej života. 

Páči sa vám, ako to vyzeralo na Zairinej oslave?

spolu hlasovalo 141 ľudí

Áno
24
Nie
117