Presunúť na hlavný obsah

VIDEO Natália Glosíková si dala záležať na detskej izbičke: Ročná oslávenkyňa žije v hotovom kráľovstve

Slovenské celebrity

Medzi najstabilnejšie vzťahy v našom šoubiznise patrí aj ten, ktorý má bývalá profesionálna tanečnica známa z televíznej obrazovky Natália Glosíková a Jakub Janura. Dvojici sa vlani v septembri narodilo prvé dieťa - dievčatko menom Zaira. Čo nevidieť teda oslávi rok. Natália tak svojej malej princeznej pripravila fotenie a tiež ukázala jej ružové kráľovstvo.

Nie je to tak dávno, čo charizmatické sestry Nízlové, ktoré sa preslávili vďaka speváckemu duu Twiins, ukázali, ako bývajú nielen ony, ale aj ich dcérky. Nový dom si zariadili presne podľa svojich predstáv, čo ich stálo nemálo energie a času. Vyhrali sa aj s detskou izbičkou, ktorej dali ružovú podobu.

Na túto farbu typickú pre dievčatká vsadila pri zariaďovaní detskej aj pôvabná Natália Glosíková, ktorá sa stala mamou minulý rok v septembri. Jej Zaira, ktorú má s dlhoročným partnerom Jakubom Janurom, tak o pár dní oslávi svoje prvé narodeniny.

Prečítajte si: Najemotívnejšie a najúprimnejšie vyznanie lásky synovi: Jasminin Sanel oslávil tri roky, moderátorka sa neubránila slzám šťastia

"Už len týždeň a moja princezná má rok. No a takto prebiehalo naše ročné fotenie Zairy," napísala Natália k svojmu videu na Instagrame, ktoré zverejnila 15. septembra.

Krátko na to prišlo ďalšie podarené video. Objektív kamery zachytáva Zairinu detskú izbičku, konkrétne jej ružové kráľovstvo. "Zairinkino kráľovstvo, keď vonku prší," dodala k záberom hrdá mama.

Prečítajte siSaša Orviská má jedno z najsexy tiel šoubiznisu: Dvojnásobná mama sa nedrží diét, ale… V čom spočíva jej tajomstvo?

Na videu vidíme roztomilé dievčatko v jeho ružovom domčeku z textílií, v ktorom nechýbajú plyšové hračky, pričom všetky hrajú ružovými odtieňmi. "Zairino kráľovstvo" tak dokonale ladí so zvyškom jej izby.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe