Presunúť na hlavný obsah

Hviezdna kariéra dcéry Martina Nikodýma: Z mladučkej krásky je modelka, herečka, fotografka a objavuje sa aj vo videoklipoch

Slovenské celebrity

Dcéra obľúbenej moderátorskej legendy - Martina Nikodýma je skutočne nádhernou a mimoriadne úspešnou mladou dámou. Emme sa v showbiznisovom svete veľmi darí a žiari všade, kde sa objaví.

Najviac si vážim, že môžem byť súčasťou nejakého úžasného projektu a vidieť celý ten proces od začiatku do konca

Toto žieňa je nielen krásne, ale aj veľmi talentované. Pôvabná dcéra známeho a obľúbeného moderátora Martina Nikodýma, Emma Lea má naozaj v mladom veku našliapnuté na mimoriadne sľubnú kariéru. 

Prečítajte siToto je jedno z najkrajších tiel v našom showbiznise: Na toto nedá Diana Kačurová pri starostlivosti o TOP formu dopustiť

Už dlhší čas sa venuje modelingu, herectvu a objavila sa aj v hudobných videoklipoch. Plavovláska nafotila konceptuálnu sériu fotiek pre umelkyňu Máriu Švarbovú, predvádzala v zahraničí a v neposlednom rade opäť zažiarila v najnovšej sérii seriálu Pán profesor. 

"Najviac si asi vážim, že môžem byť súčasťou nejakého úžasného projektu, a vidieť celý ten proces od začiatku do konca. Byť s tými ľudmi, a trochu sa od nich aj naučiť," prezradila v jednom z rozhovorov pre Feminity.

 

 

 

Rada fotí a keďže po rodičoch zdedila v danom smere celkom slušnú výbavu a talent, naozaj má obrovské predispozície aj v tejto oblasti uspieť.

S tvárou bábiky, skvelou figúrou, zmyslom pre estetično a pokorou je jasné, že jej hviezda bude v showbiznisovom svete ešte dlho žiariť. Jej umelecká duša, drive a chtíč sú dokonalým koktejlom toho, ako to dosiahnuť. 

"Milujem spoznávať nových ľudí, a vďaka modelingu mám tých možností neúrekom. Vďaka tomu, že som v agentúre už celkom dlho, tak ma to naučilo väčšej samostatnosti a väčšej zodpovednosti nad samou sebou."

Neprehliadnite: Slovenka Veronika prekročila hranicu milión sledovateľov: Nie všetko na sociálnych sieťach je umelé