Presunúť na hlavný obsah

Adela a Viktor Vinczeovci naštartovali siedmy rok vzťahu: Moderátorka sa nebála otvoriť otázku plnú obáv

Slovenské celebrity

Adela Vinczeová patrí medzi ženy, ktoré si vybudovali úspešnú kariéru a ktoré žijú v šťastnom manželstve. Moderátorka, ktorá hviezdi na poli česko-slovenského šoubiznisu, začína so svojím manželom Viktorom siedmy rok vzťahu, V tejto súvislosti otvorila neľahkú otázku…

Adela a Viktor Vinczeovci sú svoji už päť rokov. Obrúčky si vymenili v kaplnke vo Svätom Jure v roku 2017. Tejto krásnej udalosti predchádzalo ročné randenie. Dvojica tak začína siedmy rok vzťahu. A tu prichádzajú na rad Adeline obavy, s ktorými sa obrátila na svojich priaznivcov na Instagrame, kde ju sleduje takmer stotisíc užívateľov.

"Naštartovali sme náš siedmy rok vzťahu. Nehovorí sa, že je kritický?" pýta sa moderátorka. "Mala by som sa tým asi zaoberať, keď to všetci hovoria. Človek nevie, ako bude, ale teraz viem, že je najlepšie," dodala. 

Prečítajte siNenechávajte si po rozvode mužovo priezvisko! Môže to výrazne ovplyvniť váš život

Pod príspevkom moderátorky sa zhromaždilo mnoho komentárov. Do diskusie sa zapojila aj Kristína Farkašová, ktorá je nesmierne vďačná, že už štyri roky je pani Tormová. "Čímkoľvek sa stresuj, Adel. vždy si je z čoho vybrať! Naozaj, pokojne buď vyberavá! Rozšoupni se! (aj my siedmy, ale keby som nemala za každý rok vytetovanú bodku, tak neviem. vždy si to musím porátať)," napísala herečka. "Ďakujem, upokojila si ma. Myslela som si, že toto je posledná možnosť sa stresovať, takže viem si vybrať toho viac. To je super, ďakujem," zažartovala Adela. 

Vinczeová však poukázala aj na iné aspekty manželstva, než na povestný siedmy rok vzťahu. "Takto nejako sme sa s Vktorom pred šiestimi rokmi začali na seba pozerať na jednej významnej svadbe. Odvtedy sme zažili svadby ďalšie. Hlavne toto leto. Je pre mňa stále fascinujúce, že sa dobrovoľne nechávame pred oltárom zaťažit bremenom sľubu, keď nedokážeme sami tušiť, akým človekom budeme napríklad o rok. Za toho človeka v tom danom momente, ktorým sme pred oltárom, sa dá sľúbiť len to, že vždy budeme robiť najlepšie, ako vieme. Že to hlavne budeme robiť pre lásku. A láska môže niekedy znamenať napríklad aj nechať toho druhého ísť," vyznala sa moderátorka.

Prečítajte siPáry, ktoré sú spolu roky, no stále vidieť medzi nimi vzájomnú symbiózu: Takto sa dá udržať iskra aj po mnohých rokoch

"Fascinujú ma tradície, kde sa musí zistiť, kto bude hlavou rodiny, kde si ľudia želajú veci ako: “hlavne aby ťa manžel poslúchal”, kde sa rozbíjajú taniere na črepy v počte budúcich detí ( aj my by sme ich podľa tradície mali mať asi 47). Som vďačná mojim rodičom za to, že majú natoľko naplnené životy, že nepovažujú za povinnosť, aby som im dala vnúča," dodala Adela. Tá má svadby rada, ale… "Svadba, aj keď so všetkými dobre mienenými pravidlami, dokáže na manželský pár hodiť celkom veľké bremeno očakávaní a tlakov. Milujem svadby (pokiaľ DJ nehrá "Ona ľúbi pomaranče"), aj tá naša bola perfektná. Ale akosi viac si cením ten deň, keď sme si povedali svoje prvé "áno" cca takýmto nejakým pohľadom," skonštatovala.

Ale vráťme sa späť k Adelinej otázke… "Je ten siedmy rok zo skúseností naozaj iný? Čím by som sa ešte mohla, prosím, stresovať?" Čo si o siedmom roku vzťahu myslíte vy? 

Je podľa vás siedmy rok vzťahu kritický?

spolu hlasovalo 169 ľudí

Áno
27
Nie
142