Presunúť na hlavný obsah

Ako sestry: Alexandra Orviská má v dcérke dokonalú parťáčku, robia spolu naozaj všetko

Slovenské celebrity

Známa a obľúbená moderátorka, dvojnásobná mama - Alexandra Orviská je akčná žena, so zmyslom pre humor a vášňou pre cestovanie. V dcérke Viki má dnes už skvelú parťáčku a vidieť, že si spoločný čas maximálne užívajú.

Majú medzi sebou nádherné a výnimočné puto

Jedna z našich obľúbených moderátoriek, krásna a sympatická Alexandra Orviská má doma okrem malého synčeka aj hotovú mladú dámu. Jej dcérka Viktória už dávno nie je malým dievčatkom, ale vyrástla z nej nádherná slečna. Na svoju maminu sa veľmi podobá a skutočne vyzerajú skôr ako sestry, než mama s dcérou.

"Toto dievča mi zmenilo život. Je to vlastne láska na celý život. Nevyčerpateľná, nekonečná a stále akumulujúca," prezradila moderátorka na svojej sociálnej sieti.

Prečítajte si:  Hviezdny herec z telenovely nebol šťastnejší: Jeho milovaná Slovenka Broňa porodila dievčatko, prvé slová šťastného otecka

Saša má v sebe neskutočný drive, chtíč a vidieť, že Viki ho zdedila po nej. Študuje v New Yorku, nádherne kreslí a je jasné, že umeleckú dušu a talent zdedila po svojich rodičoch. Je naozaj mimoriadne nadaná, emapatická, láskavá a krásna. 

Spoločný čas s mamou si úprimne užíva a sú z nich skvelé parťáčky. Obe milujú cestovanie, spoznávanie nových miest a prešli už toho naozaj veľa. Viki mamine pomáha aj s malým bratom, chodia spolu cvičiť, na prechádzky a je zrejmé, že jedna pre druhú sú všetkým. Skrátka z každej jednej fotografie cítiť, že medzi sebou majú nádherný vzťah.

Prečítajte siInšpiratívna Mária Švarbová má cit pre detaily: Je dôkazom toho, že aj minimalizmus pridáva na sexappeale

Saša sama mnohokrát povedala, že je viac kamarátskou mamou ako tou autoritatívnou, no je zrejmé, že ak v tomto nájdete balance, vie to skvele fungovať. Tieto ženy sú jednoducho inšpiratívne!