Presunúť na hlavný obsah

Simple beauty by Alexandra Orviská: Na čo nedá známa kráska dopustiť?

Slovenské celebrity

Obľúbená moderátorka, dvojnásobná mama, Alexandra Orviská vyzerá absolútne perfektne. Táto žena je jasným dôkazom toho, že prirodzenosť je stále IN a vďaka nej môžete byť absolútne neodolateľná.

Vyzeráš neuveriteľne a si jasným dôkazom toho, že prirodzená krása je stále IN. Na čo nedáš v starostlivosti o seba dopustiť? 

Na čo ja nedám dopustiť vrámci mojej tváre je pravidelná kozmetika. Ja som tomu tiež neverila a patrila som medzi tých, ktorí si myslia, že keď si na seba nahádžu krémy tak budú vyzerať večne mlado, ale nie je to pravda. Ani teda netreba navštevovať nejaké chirurgické zákroky a rôzne veci.

Stačí si nájsť dobrú kozmetičku, ktorá vám dobre poradí a chodíte tam minimálne dvakrát za mesiac. To som sa naučila ja a veľmi mi to prospieva a veľmi to prospieva mojej pleti.

Ja teda navštevuje MH beauty institute v Seredi a tiež IEM SPA, kde mi robia rôzne procedúry a hlavne sú to odborníci, ktorí mi dokážu perfektne poradiť. Tí mi ušetrili aj veľa peňazí za rôzne iné veci, ktoré ženy podstupujú v dnešnej dobe. 

Radíš sa pri používaní kozmetických produktov skôr medzi minimalistky, ktoré sa držia zaužívaného alebo rada experimentuješ a pridávaš do rutiny nové veci? Ktorý produkt je pre teba, vrámci starostlivosti o seba absolútne must - have? 

Naozaj veľmi rada skúšam nové produkty, veľmi rada skúšam nové krémy, moja kúpeľna je proste plná rôznych produktov. Samozrejme, že mám rada aj tie, ktoré mám už osvedčené, ale som taký experimentátor a je to dobré, lebo vrámci toho, že spolupracujem s rôznymi firmami aj na instagrame, tak mám možnosť vyskúšať rôzne nové veci a veľmi dobré veci, ktoré by som možno inak ani nevyskúšala. V

rámci starostlivosti o pleť je moje absolútne must - have dobrý krém. Dobrý a veľmi kvalitný krém. Potom už všetko, čo používam okolo toho, to je len taký bonus. Čiže jednoznačne dobrý krém a sérum na mihalnice. 

Ako začínaš deň? Máš v tomto nejaké rituály? 

Deň začínam asi ako každý, umyjem si zuby, umyjem si tvár a nanesiem si krém. A ja som človek, ktorý sa krémuje aj niekoľkokrát za deň, pretože si umývam zuby niekoľkokrát za deň, sprchujem sa niekoľkokrát za deň a vždy keď sa mojej tváre dotkne voda, tak ja mám pocit, že sa potrebujem nakrémovať. Jednoducho sa stále mastičkujem ako taká mastičkárka. (smiech)

Čítajte tiež: Premenili sa doslova na princezné: Kristína Svarinská zažiarila v koralovej róbe, Diana Mórová v najlepšej forme

Čo sa týka starostlivosti o telo, čo je podľa teba kľúčové, ak chce žena stále vyzerať dobre?

Na to aby žena stále dobre vyzerala vrámci tela a nielen tela, ale celkového vyžarovania si myslím, že úplne najdôležitejšie je cvičiť. Cvičiť, cvičiť a cvičiť. A hovorím to každý deň aj svojej dcére a tá začala cvičiť tiež a musím povedať, že je to sto a jedna ako sa človek potom cíti.

A nie je to len o tom, že človek schudne a má pekné telo, ale je to určite aj o tom, že má potom aj krajšiu pleť a ako hovorím aj vyžarovanie. Úsmev na tvári je proste najkrajší make -up.