Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie rodinky šoubiznisu. Aký je recept šťastnej Dary Rolins či Natálie Glosíkovej?

Slovenské celebrity

Pre každého rodina vyjadruje niečo iné - a každý z nás k nej má osobitý postoj. Čo vytvára úsmev na tvári známym slovenským celebritám?

Dara Rolins

Napriek tomu, že je diár Dary Rolins neustále preplnený - a okrem sústredenia sa na hudbu rozbieha aj vlastnú značku doplnkov a oblečenia, si slovenská speváčka čas na svojich najbližších nájde stále. Prioritou je pre ňu najmä dcérka Lola, ktorá len nedávno oslávila 13 rokov. Aj keď prichádza do pubertálneho veku, k svojej mame ma stále rovnako blízko aj kvôli tomu, že ju Dara považuje aj za malú-veľkú parťáčku. 

Lola so svojou maminou jazdí na výlety, ale aj pracovné cesty a už z fotografií na sociálnych sieťach možno badať, že sú nerozlučnou dvojkou. Síce ešte nie je jasné, či Darina dcéra zdedila hudobný talent po mame, no isté je, že minimálne má blízko k športu a ku knihám. Práve tieto aktivity mamu a dcéru spájajú a zoceľujú ich puto.

Mária Čírová

Jednou z najukážkovejších rodín je nepochybne rodina Kachútovcov, ktorá pôsobí ako z reklamy. Rozkošné detičky, milujúci rodičia - to všetko pôsobí skutočne ako idylka. Ako však Mária priznala, tieto veci jej nespadli len tak z neba na dobrých vzťah neustále pracuje. Svojim anjelikom sa snaží ukázať najmä silu lásky a čistoty, ktorá je v dnešnom svete nevídaná. Aj to je jeden z dôvodov, prečo spolu všetci skvelo vychádzajú a všetok svoj voľný čas trávia spolu. 

„Hovorme s deťmi o láske, lebo to, čo deti vidia a zažívajú doma, budú raz žiť ďalej,'' napísala pod jednu zo svojich fotografií Mária a nám sa nedá nesúhlasiť.

Alexandra Orviská 

Netradičná, no o to krajšia rodina, je príkladom pre mnohých. Známa moderátorka sa totiž môže skutočne pýšiť obrovskou rodinou, ktorou sa rada obklopuje. V roku 2021 sa spolu so svojím partnerom Jaroslavom Janusom dočkala spoločného potomka, ktorý pribudol k jej dcérke Viki z predošlého vzťahu s hudobníkom Martinom Valihorom. Nielen s ním vychádza Saša skvelo, ale zároveň aj s jeho terajšou snúbenicou, ktorá Martinovi porodila dcérku Zunu.

Žiadne trápne ticho však pri stole nečakajte, práve naopak - len veľa smiechu a radosti. Saša totiž vie, že dôležitejšie je veriť svojim inštinktom a dbať na pohodu a šťastie svojich blízkych než sa prehrabávať v minulosti.

Natália Glosíková

Aj keď známa slovenská tanečníčka zdieľa na sociálnych sieťach mnoho momentov zo svojho života, svoje súkromie si stráži. Fanúšikom síce rada odpovie na otázky, no to najdôležitejšie si necháva pre seba. Nepochybne aj to je dôvodom, prečo sa jej darí mať ukážkový vzťah s partnerom Jakubom, s ktorým sú spolu už takmer desať rokov. Ako Natália priznala, svoju polovičku zrejme vyhrala v lotérii - a nie je len skvelým partnerom, ale aj oporou a pomocníkom.

„Muž, ktorý doma upratuje a varí, nepomáha len svojej žene, ale spolupodieľa sa na domácich povinnostiach. Muž, ktorý sa stará o svoje dieťa, nepomáha len matke, ale je otcom. Muž, ktorý podporuje svoju ženu, je mužom, partnerom, priateľom a predovšetkým tým, ktorý vie o čom je láska,'' vyznala mu city pri jednom z krásnych rodinných záberov.

Neprehliadnite: Pôvabná Tereza Bizíková otvorene o materstve: Na túto úlohu som bola stvorená 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe