Presunúť na hlavný obsah

Najzamilovanejšia fotografia slovenského šoubiznisu. Jeden z najznámejších párov spolu funguje už dlhé roky

Slovenské celebrity

Aj keď so sebou rýchla doba prináša aj mnoho neúspešných vzťahov, rozvodov či lások na druhý pokus, zdá sa, že pravá, čistá láska existuje. A to dokonca aj medzi známymi slovenskými osobnosťami.

Známa speváčka Mária Čírová funguje na hudobnej slovenskej scéne už neuveriteľných 13 rokov. O to príznačnejšie je, že práve v čase, keď svoju kariéru speváčky začínala, začala aj svoj vzťah s producentom Mariánom Kachútom. Napriek tlaku okolia a pozornosti novinárom sa vzťah dvojice nerozpadol, práve naopak, časom len posilnil. 

Už po niekoľkých mesiacoch randenia vtedy mladá Mária priznala, že nosí pod srdcom svoje prvé bábätko. Od prvého okamihu cítila, že muž, ktorého má po svojom boku, je pre ňu ten pravý. Ani zďaleka to však nenechávala na osud a o svoju lásku sa do dnešného dňa stará tak, že to môže byť skutočne príkladom. 

Prečítajte si: Aj keď im mnohí neverili, ich láska naberá každým dňom na sile. Slovenka po boku lámača ženských sŕdc žiari

Rodina na prvom mieste 

Obľúbená slovenská dvojica, ktorá si preskákala skutočne kadečím, o pár mesiacov oslávi piate výročie svadby. Okrem iného sú rodičmi troch krásnych detí - synov Huga a Rubena a dcérku Zoe. To, čo je vo vzťahu najdôležitejšie, sa snažia už od útleho veku učiť aj svoje ratolesti.

„Manželstvo nie je láska. Láska je v ľuďoch a ľudia ju vkladajú do manželstva. Manželstvo nie je žiadna romantika, tá musí do manželstva preniknúť. Každý jeden pár sa musí naučiť umeniu a vytvoriť si zvyk dávať, milovať, slúžiť, ctiť, prejavovať záujem či uznanie a držať krabicu plnú. Ak z nej vezmeme viac, alebo vyťažíme viac, ako vložíme, krabica bude prázdna,'' opísala manželstvo Mária poukazujúc na dôležité veci - a to, že naši najbližší by pre nás mali byť na popredných priečkach a nikdy by sme k nim nemali stratiť úctu.

Minimálne Kachútovci sú dôkazom toho, že to funguje. Aj po dlhých rokoch je medzi manželmi iskra, ktorú im môžu závidieť aj začínajúce páry. Okrem toho je ich však vzťah silný a dnes je už jasné, že puto, ktoré si dokázali vytvoriť, už zrejme nedokáže nič zničiť. 

„Takto sme boli, takto sme a takto buďme,'' napísala ku krásnemu záberu, z ktorého ide láska, Mária. „Áno,'' odpovedla jej na romantické vyznanie jej manžel. A my nemáme pochýb o tom, že to tak skutočne aj bude. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe