Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie Slovenky na horách: Dominika Cibulková po viac než 10 rokoch na svahu a ďalšie

Slovenské celebrity

Lyžiarska sezóna je v plnom prúde a nám neunikli tie najštýlovejšie outfity zo svahu. Na horách u nás zabodovali tieto známe tváre a jednoznačne boli veľmi „fashion“, čo my milujeme.

Alexandra Gachulincová

Moderátorka a modelka z Elite Bratislava Alexandra Gachulincová si užívala hory a výber svojej lyžiarskej kombinézy jednoznačne schvaľujeme. Odtiene béžovej a veľmi elegantné úzke strihy z nej urobili na svahu jednu z najštýlovejších žien tejto sezóny. 

Prečítajte si: Štýlové lyžiarske oblečenie a trendy na rok 2021: V čom vyraziť na hory?

Viktória Ortner

Modelka z agentúry Elite Viktória Ortner v posledných mesiacoch púta pozornosť svojím estetickým profilom na Instagrame. Kariéra modelky sa na nej podpisuje takmer na každom zábere. Jej fotogenickosť a nevyčerpateľná inšpirácia módy aktuálne inšpirujú mnohé Slovenky a Češky.

Karolína Chomisteková

Ak chcete byť v obraze, čo sa nosí, jednoznačne sleduje profil influencerky Karolíny Chomistekovej. Lyžiarska kombinéza vo vzore kohútej stopy je jedna z najpôsobivejších, akú sme videli. Nadčasová, elegantná a vždy v kurze. 

Eliška Hradec Chomisteková

Influencerka Eliška Hradec Chomisteková predviedla svoj Après-Ski look v čierno-zelenom prevedení. Celý outfit na svah ozvláštnila perlami a musíme povedať, že táto kombinácia nás veľmi zaujala. 

Vanda Janda

Módna návrhárka Vanda Janda je na svahu rovnako diva ako mimo neho Vanda najnovšie predstavila svoju tvorbu  podobe Apres Ski Team kolekcie. Snow Diva, ako ju ona sama nazýva, je tak ďalším obohatením jej tvorby, v ktorej nepozná hranice.

Dominika Navara Cibulková

Bývalý tenisová reprezentantka Dominika Navara Cibulková má k športu blízko a aj po skončení kariéry vedie aktívny životný štýl. To, že rovnako miluje módu, odráža jej životný štýl, vrátane toho na horách. 

Neprehliadnite: Najštýlovejšie kabáty tejto zimy: Či milujete pufferky, rock - style, alebo minimalizmus, prídete si na svoje

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe