Presunúť na hlavný obsah

Aj keď im mnohí neverili, ich láska naberá každým dňom na sile. Slovenka po boku lámača ženských sŕdc žiari

Slovenské celebrity

Už je to tretí rok, čo krásna Slovenka získala srdce známeho sexsymbola. Okrem toho, že do dnešného dňa tvoria krásny pár, si po jeho boku plní všetky sny.

Písal sa rok 2018, keď na Slovensko zavítal herec zo Skrytej vášne, Mario Cimarro. Už vtedy spôsobil ošiaľ a aj keď nikto poriadne netušil, aký bol dôvod jeho príchodu, ako sa ukázalo, jeho návšteva nebola tou jedinou. Pôvabný predstaviteľ Juana z telenovely, ktorá pomotala nejednú ženskú hlavu, sa totiž zahľadel do krásnej Slovenky Broni Gregušovej

To, ako sa dvojica spoznala, prezradil až herec po dvoch rokoch vzťahu. Podľa slov Maria sa totiž hollywoodska hviezda ponúkla Broni s tým, že ju odfotí. Toto malé gesto spôsobilo, že si obidvaja padli hneď do oka - no napriek tomu sa rozhodli držať svoj vzťah v tajnosti. Niet sa čomu čudovať, po tom, čo sa rozhodli svetu prezradiť, že spolu tvoria pár, totiž nastali zmiešané reakcie. Mnoho ľudí neverilo, že by láska kubánskeho herca, ktorý trávi väčšinu času v Spojených štátoch a bývalej slovenskej missky mohol vydržať. Predsa len - vzťahy na diaľku sú náročné. Pár sa však rozhodol urobiť všetko, čo bolo v ich silách a dnes spolu oslavujú už tretí rok spolu. 

Prečítajte si: Slovenka Veronika spolupracuje s Danom Bilzerianom: Aký v skutočnosti slávny playboy je?

Plní si všetky svoje sny

O tom, že ide skutočne o šťastný vzťah svedčí fakt, že Broňa pri svojom už snúbencovi žiari čoraz viac. „Som vďačná, že som po tvojom boku už tri roky. Všetko najlepšie k výročiu, ty moja spriaznená duša,'' napísala k spoločnému záberu Slovenka, ktorá sa momentálne nachádza v Kolumbii. Tam totiž jej partner natáča pokračovanie ikonickej telenovely, ktorej dej bude pokračovať ďalšou líniou bratov Reyesovcov. Miesto natáčania pôsobí magicky aj na našu missku. „Bolo to pre mňa vrátenie sa do detstva, keďže som tento seriál pozerávala so svojimi starými rodičmi,'' prezradila v minulosti pre Feminity.

Život po boku Maria je určite kvôli natáčaniu o čosi náročnejší, no faktom je, že si aj vďaka nemu plní slovenská modelka svoje sny. Okrem toho, že našla muža, ktorý je jej oporou - a s ktorým sa bezhranične milujú, spoznáva čaro rôznych krajín sveta. „Mojím snom, ktorý si priebežne plním, je cestovanie. Usadiť sa, v zmysle mať dieťa, by som samozrejme v budúcnosti chcela a pokiaľ to pôjde, tak naďalej aj cestovať,'' dodala. S Mariom už stihla okrem spomínaných Spojených štátov a Kolumbie navštíviť aj tureckú Cappadociu, brazílske vodopády či Paraguaj, kde dvojica nejaký čas žila.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe