Presunúť na hlavný obsah

Krásna Slovenka ako hviezda Manhattanu: Michaela žne v zahraničí jeden úspech za druhým

Slovenské celebrity

Je mladá, krásna, ambiciózna - a napriek tomu, že je v Spojených štátoch hviezdou, na Slovensku sa o nej príliš nevie. Reč je o Michaele Výbohovej, 24-ročnej modelke, na ktorú môžeme byť skutočne pyšní.

Aj keď už pôvabná Slovenka pôsobí v zahraničí, konkrétne v Spojených štátoch, niekoľko rokov, verejnosť ju vo svojej rodnej krajine zaregistrovala až po tom, čo sa objavila v zahraničnom bulvári. Objavila sa totiž po boku Conora Kennedyho, vnuka mladšieho brata bývalého amerického prezidenta, Roberta F. Kennedyho. Dvojica sa zoznámila prostredníctvom spoločných priateľov a už za krátky čas spolu začali randiť. Hoc ich vzťah nevydržal, do dnešného dňa sú priateľmi. 

Kennedy však nie je jedinou osobnosťou na zozname slávnych ľudí, s ktorými sa Michaela pozná. Rodáčka z Banskej Bystrice je blízkou kamarátkou Tiffany Trump či Alexandra Assoulina, ktorý patrí k najvplyvnejším vydavateľom na Manhattane. Zdá sa, že vplyvná časť New Yorku, kde slovenská modelka už dlhší čas žije, je pre Michaelu nielen domovom, ale aj miestom, kde môže najviac využiť svoj potenciál. 

Zameriava sa na kariéru 

Slovenská modelka nepatrí k osobnostiam, ktoré by na sociálnych sieťach zdieľali príliš veľa zo svojho súkromia - a skôr využíva tieto plaformy na prezentovanie svojej práce. Len nedávno si založila vlastnú značku topánok, ktorej sa pomerne darí nielen v Amerike, ale aj v iných krajinách. Kvôli tomuto úspechu ju dokonca vyspovedal aj indický Forbes - vzhľadom na to, že jednu z produkcií chce Michaela otvoriť práve tam. „Otvorenie sebestačného skladu na druhom kontinente je pre mňa výhodné. Momentálne 80% mojich online objednávok tvoria najmä tie zahraničné a veľký sklad v Indii by pomohol ušetriť na prepravných nákladoch,'' prezradila pre spomínaný magazín Slovenka.

Aj keď má momentálne s vlastnou značkou plné ruky práce, na modeling, ktorý ju do Spojených štátov dostal, nedá dopustiť. Len nedávno sa totiž objavila v arabskom čísle magazínu Marie Claire, ale aj v rôznych beauty a módnych tutoriáloch. O tom, že sa jej naozaj darí, svedčí aj jej prestíž na Manhattane. Pôvabná kráska, ktorá žije v jednej z najžiadanejších mestských častí sveta, sa totiž radí medzi newyorskú smotánku a zúčastňuje sa prestížnych akcií, na ktoré nemá prístup len tak hocikto. Medzi ne patrí prehliadka napríklad exkluzívny event Toma Forda, na ktorý dostalo pozvánku len niekoľko vyvolených.

Niet sa čomu čudovať - Michaela je skutočne krásna a jej zaujímavé črty tváre ju nepochybne odlišujú od iných modeliek. Aj vďaka tomu má v kalendári jedno fotenie za druhým a môže si dovoliť nákladný život v New Yorku.

Neprehliadnite: Slovenka Lucia pôsobí v Hollywoode a pozná sa so slávnymi celebritami. Aký je v skutočnosti Brad Pitt či Angelina Jolie?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe