Presunúť na hlavný obsah

Emma Drobná ako kráľovná štýlu. Na tieto kúsky zo svojho šatníka nedá dopustiť

Slovenské celebrity

Známa speváčka nepatrí len k najpopulárnejším umelkyniam na Slovensku, ale zároveň aj k najlepšie oblečeným celebritám. Vidieť ju zle nastylovanú je azda nemožné - Emma je totiž v móde rovnako doma, ako v speve.

O tom, že Emma Drobná je milovníčkou módy, niet pochýb. Jej vášeň je viditeľná aj na jej outfitoch, ktoré často vyrážajú dych a dokazujú, že speváčka sa v trendoch vyzná. Okrem základných, ľahko kombinovateľných kúskov, sa totiž v jej šatníku nachádza aj mnoho odvážnejších modelov, na ktoré by si len tak niekto netrúfol. Slovenka ich vie však perfektne zladiť nielen k svojmu outfitu, ale aj k svojej osobnosti, čo stále tvorí dokonalý dojem. 

Priateľstvo s módnym návrhárom Ferom Mikloškom, ale zároveň aj sledovanie hudobných trendov, kde sa vo videoklipoch často predvádzajú aj najnovšie modely oblečenia známych návrhárov, Emme nepochybne pomohlo vytvoriť štýl, aký sa len tak ľahko skopírovať nedá. Aj vďaka tejto jedinečnosti je módnou ikonou, ktorou sa inšpiruje stovky žien. Základom šatníka speváčky sú pritom jednoduché kúsky, na ktoré Emma nedá dopustiť. 

Prečítajte si: Najštýlovejšia Slovenka súčasnosti? Emma Drobná zamiešala karty a vyťahuje jedno eso z rukáva za druhým

Zamerané na nohy

Emma patrí k ženám, ktoré majú ukážkové štíhle nohy. Svoju prednosť si dobre uvedomuje a pomerne často tak siaha po modeloch, ktoré sú kratšieho strihu. Aj keď zvykne sukne striedať, v jej šatníku majú nepochybne miesto tmavšie farby, ktoré sa dajú ľahko kombinovať s inými kúskami. Obrovskou výhodou je, že sukne či šortky môže nosiť v kombinácii s vysokými čižmami alebo pančuchami aj mimo leta.

Oversize mikiny a košele 

Speváčka vie, že na to, aby bola žena sexi, nepotrebuje ukazovať všetko - a menej je niekedy viac. Týmto pravidlom sa riadi aj ona a v spoločnosti ju často vidieť aj v hravej, chlapčenskej verzii, kedy obtiahnutý kúsok oblečenia či odhalenú časť tela doplní oversize kúskom. Či je to mikina alebo voľná košeľa, darí sa jej tým dosiahnuť hollywoodsky efekt. 

Čierna v koženom prevedení 

V Emminom šatníku sa často objavuje čierna farba, no napriek tomu jej outfity nikdy nepôsobia nudne a fádne. Dôvodom je kombinovanie materiálu, ktoré speváčka zvykne praktizovať - a takmer každý čierny outfit doplní nápaditým koženým kúskom. Či sú to vysoké čižmy, kožený trenčkot či nohavice, spájanie rozličných textúr a látok nie je nikdy zlou voľbou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe