Presunúť na hlavný obsah

Beauty líčenie, v ktorom zažiarila Emma Drobná: Make-up artistka predstavuje najnovšie trendy

Slovenské celebrity

Speváčka Emma Drobná a nádherný tajuplný make-up look, ktorý vytvorila profesionálna make-up artistka Katarína Kmecová.

Učte sa od tých najlepších. Znie heslo, ktoré by sme si mali pripomínať denne, obzvlášť v prípade líčenia a vytvárania make-upu. My sme tentokrát objavili inšpiráciu v make-up looku speváčky Emmy Drobnej, ktorá sa ocitla pred objektívom fotografa Jakuba Gulyása. 

Inšpirujte sa: Obrátená francúzska manikúra ako hit jesene: Elegantná a chic zároveň

Emma Drobná ako jedna z najtrendovejších osobností

Emma urobila za posledné roky veľký posun vpred a to nielen v hudbe, ale rastie aj osobnostne. Je inšpiratívna a pre svet beauty má vhodné črty tváre na to, aby sme vám prostredníctvom nej ukázali najnovšie novinky vo svete make-upu. „Emma je klasicky pekná žena s krásnou pleťou a veľkými očami. Jej porcelánová tvár sama motivuje vizážistov k líčeniu. Je ideálna na beauty,“ prezradila v úvode Katarína Kmecová, popredná slovenská make-up artistka. 

Neprehliadnite: Vek je len číslo: Starostlivosť o pleť a oči vás vráti o niekoľko rokov späť, vďaka týmto produktom omladnete

„Okrem toho je osobnosť. Ona je nielen speváčka, ale aj slovenská módna ikona. Oslovuje nielen mladé ročníky, ale aj stredné ročníky žien k tomu, aby sa upravovali. Ona sama sa o seba stará a vie sa o seba starať – vie sa nalíčiť, vie sa upraviť a vie si sama urobiť aj vlasy a má svoj vkus, mladistvý, moderný. Ja ju pokladám za jednu z najtrendovejších osobností na našej scéne,“ vyjadrila sa make-up artistka Katarína Kmecová, ktorá s  ňou spolupracovala už niekoľkokrát. Na vytvorenie make-upu použila novinky z najnovších kolekcií Yves Saint Laurent Beauty. Poďme sa spolu pozrieť, ako make-up vyzeral.

Make-up produkty, ktoré boli použité na líčenie, si môžete pozrieť v našej GALÉRII.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe