Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie make-up paletky, ktoré sú vhodné aj ako darček: Docielite s nimi výnimočnú krásu

Krása

Vianoce sú za dverami a s nimi aj dilema, čo kúpiť svojim najbližším. Make-up paletky patria medzi najobľúbenejšie darčeky, ktorým sa poteší každá žena. Nenechávajte nič na náhodu.

Slivkové odtiene a kovový lesk

Osem očných tieňov a jeden prímer. Taká je paletka Dior Backstage Eye Palette. Tajomstvo bezchybného make-upu spočíva v saténových, matných, perleťových a metalických povrchových úpravách. Slivkové tóny v paletke Dior Backstage Eye Palette Plum Neutrals 005 sú absolútnym hitom tohtoročnej jesene. 

„Zvýrazníte horné viečka, vnútorný kútik očí alebo obočie s kovovým leskom a dajú sa ľahko kombinovať s ostatnými odtieňmi v paletke,“ objasnil Peter Philips, kreatívny riaditeľ pre Dior Make-up divíziu.

Inšpirujte sa: TOP účes vhodný na večer, keď po celom dni nestíhate: Ihneď vás premení na elegantnú dámu

Smokey Eye: Večná klasika, ktorá nikdy nevymizne

Je inšpirovaná ikonickým odkazom Le Smoking couture a jej autorom je globálny riaditeľ YSL Beauty Tom Pecheux. Le Smokey Eye od YSL Beauty je akousi nostalgiou v oblasti líčenia očí. Dymové oči totiž nikdy nevymiznú z módy a nikdy sa pod ne nepodpíše čas. Teraz je to správne obdobie, kedy môžete upriamiť pozornosť na vaše oči.

Hodvábny vzhľad a nabudenie adrenalínom

Vibrujúce odtiene z kolekcie POP PowderGel Eye Shadow, ktoré prináša japonská značka Shiseido sú svojou konzistenciou a textúrou nezameniteľné, a to aj vďaka technológii Hybrid Powde-Gel.
Odtieň 05 Zoku-Zoku Brown (shimmering brown) symbolizuje nabudenie adrenalínu. Je čas vziať svoj život do vlastných rúk a neobzerať sa, čo si pomyslia ostatní. Buďte sama sebou. S pocitom slobody ide ruka v ruke aj sebavedomie.

Štyri očné tiene bohaté na pigmenty

Žiarivé zloženie očných tieňov, ktoré sú bohaté na pigmenty. Taká je paletka očných tieňov Les 4 Ombres Multi-Effect Quadrra Eyeshadow od CHANEL. Tentokrát sme svoju pozornosť upriamili na odtieň 378 Douceur Sérénité. Štyri farby, ktoré siahajú od matných, cez saténové až po trblietavé.

Neprehliadnite: Obrátená francúzska manikúra ako hit jesene: Elegantná a chic zároveň

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe