Presunúť na hlavný obsah

HOT líčenie na jeseň 2021: Naučte sa profesionálny make-up a zanechajte nezabudnuteľný dojem

Krása

Make-up looky na jeseň 2021 hovoria jasnou rečou. Dramatický vzhľad očí a tajuplný pohľad, ktorý skrýva všemožné.

Beauty fall look s dôrazom na oči, ktoré vytvárajú nezabudnuteľný dojem. Make-up, ktorý odráža najnovšie trendy z prehliadkových mól chce zo ženy dostať to najlepšie, čo sa dá. 

Zopár ťahmi ju dokáže premeniť a dodať jej sebaistotu, akú vo vnútri seba hľadala. Predstavujeme vám novinky v oblasti make-upu, z ktorých niektoré určite pôjdu s vami. Vaša kozmetická taštička si totiž zaslúži mať pri sebe to najlepšie, na čo sa viete kedykoľvek a kdekoľvek spoľahnúť.

Inšpirujte sa: Pastelový make-up look pre opálenú pleť: Baby ružová vytvorí na týchto miestach dokonalú krásu

Fall look v 4 odtieňoch

Farby novej jesennej kolekcie CHANEL Makeup Creation Studio sú stávkou na istotu, ak chcete zo seba vydať to najlepšie, čo sa make-upu týka. Dymové oči, avšak v prírodnej hnedej a pery čo najviac rozžiarené najprirodzenejšiu farbu. Kombinácia štyroch odtieňov – teplá sivá, khaki sortiment, terakota inšpirovaná prírodnými tónmi a červenohnedá. Tón v tóne a harmónia farieb, ktorá je nadčasová a sofistkovaná. 

Ideálny spoločník na jesenné večery

Očná linka Tom Ford Beauty Eye Defining Pen – Deeper je ideálnym spoločníkom na jesenné večery. Vytvorte množstvo lookov od jemných ťahov až po retro krídla. Jemný kaligrafický hrot zabezpečí maximálnu presnosť linky. Štetec na druhej strane linky vám môže slúžiť na dramatické úpravy a hru s očnou linkou pretavujúcou sa do očných tieňov.

Rozjasňovač s dotykom slnečnej žiary

Luxusný dotyk krémovo púdrového rozjasňovača DIOR Forever Couture Luminizer Spectacular Light Effect je tvorený z 95% prírodných pigmentov a ich vysokou koncentráciou. Pleť rozjasní intenzívnym leskom, ktorý sa pekne priľne k pokožke. Hladký pocit na lícnych kostiach, T zóne, ale aj lícnych kostiach dodá celkovému dojmu na žiare, ktorá sa prispôsobí rôznym odtieňom pleti. 

Mohlo by vás zaujímať: TOP účesy, ktoré by ste mali spoznať pred cestou ku kaderníkovi: Vyskúšajte jeden z nich

Luxus na očiach 

Štvorfarená paletka tieňov Luxury Palette Colour-Coded Eye Shadows - Green Lights obohatená o oleje a perly ošetrené kremíkom pre hladkú aplikáciu je to, čo ženy vyhľadávajú. Luxusná paletka vo vintage zrkadlovom kompakte je inšpirovaná samotnou značkou Charlotte Tilbury.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe