Presunúť na hlavný obsah

Vitamín C je pre pleť ako zvrátenie času: S týmito produktami spoznáte svoje nové mladšie ja

Krása

Vitamín C je pre pleť akýmsi zaručeným elixíom mladosti.

 

Anti-age sérum s vitamínom C

Oxidačný stres spôsobený voľnými radikálmi urýchľuje predčasné starnutie a pleť pôsobí unavene a mdlo. Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster obsahuje čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C, ktorý pleť povzbudzuje, vypĺňa vrásky a prispieva k dosiahnutiu hladšej, sviežejšej a žiarivejšej pleti. Vitamín C je silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a posilňuje vlastný obranný systém pleti. Je tiež nevyhnutný pre tvorbu kolagénu v kožných bunkách, ktorý pomáha podporovať štruktúru pleti a oddialiť známky starnutia.

Prečítajte si: Molekula z ruže, ktorá pomáha pri antiagingu. Francúzsky kvet dokáže zachovať mladosť oveľa viac než drahé krémy

Jednokroková nočná maska 

Jednokroková nočná maska Beauty sleeping mask Shiseido WASO Yuzu-C poskytuje pleti 8-hodinovú hydratáciu pre plne odpočinutú a kyprú pokožku. Maska je výnimočná o japonskú zložku Yuzu Citrus. Vylepšená technológia koncentrovaná s olejmi rozpustnými v deriváte vitamínu C a rozjasňujúcim olejom. Maska sa svojimi blahodarnými účinkami zameriava na 3 kľúčové problémy pleti s nedostatkom spánku: nedostatočná hydratácia, suchá pleť a mastná pleť.

Pure Vitamin C

Rozjasňujúce a antioxidačné sérum Pure Vitamin C od La Roche-Posay s čistým vitamínom C10, ktorý kombinuje s jemnou exfoliačnou kyselinou salicylovou. Väčšia hebkosť, hydratácia a rozjasnenie pri vyhladenej pleti a jednotnej textúre. Neurosensin a termálna voda zvyšujú znášanlivosť séra aj v prípade tej najcitlivejšej pleti.

Vegánsky booster s najstabilnejšou formou vitamínu C

Vegánsky booster African Botanics Vita C Corrector (Ingredients-Store) obsahuje najstabilnejšiu formu vitamínu C – tetrahexyldecyl askorbát. Ten preniká hlboko do pokožky a stimuluje produkciu kolagénu. Zároveň neutralizuje voľné radikály. Vysoko koncentrované sérum kombinuje 20% vitamínu C s ďalšími rastlinnými výťažkami, aby účinne redukovalo hyperpigmentáciu, známky starnutia a rozjasnilo unavenú a mdlú pleť

Neprehliadnite: Tri zlozvyky, kvôli ktorým sa nám objavujú vrásky už v mladom veku. Zbavte sa ich, kým nie je neskoro

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe