Presunúť na hlavný obsah

Základy pre krásu podľa vzoru Parížaniek: Tieto veci vyhoďte a túto klasiku si rozhodne zaobstarajte, pleť sa vám poďakuje

Zábava

Niektoré veci by skrátka v kozmetickej rutine nemali čo robiť. Ideálne je zbaviť sa ich čo najskôr. Odhaľte spolu s nami o čo ide.

Drobné radosti, tvoria naše vyžarovanie

Ženy z krajiny galského kohúta sa síce s vami dokážu hodiny baviť o kráse, no odmietajú ich tráviť pri zrkadle v kúpeľni. Nepatria do kategórie vyznávačiek množstva masiek, krémov, toník, či sér, prednosť dávajú vlastnému rozumu. Ich tipy pre krásu si práve preto, zamilujete. Sú jednoduché, efektívne a naozaj aj fungujú.

Prečítajte si: Tetované obočie vs microblading. Ktorá z týchto techník je pre vás lepšia?

Parížanky sa držia jednoduchého hesla, ktoré podľa nich vystihuje úplne všetko, v beauty oblasti:

"So štipkou líčenia a kvalitnej kozmetiky, každá jedna žena, vyzerá lepšie a atraktívnejšie."

Pre tieto ženy je dôležité, aby im veci, ktoré používajú každý všedný deň, robili aj radosť. Preto si mnohokrát okrem obsahu, všímajú aj samotný obal. Majú rady pekné krabičky, štýlové fľaštičky a tuby. Práve takéto drobnosti v nich vyvolávajú aj dobrú náladu, čo samozrejme neskôr vidieť aj na ich vyžarovaní. Skrátka to pridáva na atraktivite.

1. Nenahraditeľná a kľúčová

Hoci sa to možno niekomu bude zdať zvláštne, to na čo si tieto ženy naozaj potrpia je krásny úsmev. Preto je pre ne podstatné to, čím a ako si umývajú zuby.

Kvalitná zubná kefka je v ich ponímaní skrátka must - have. Rovnako aj pasta s bieliacim efektom. Nie je podľa nich nič horšie ako nádherná žena, na ktorej si ako prvé všimnete zažltnuté zuby.

2. Legenda, ktorá nestarne a vy vďaka nej tiež nie

To čo nosí snáď každá Parížanka v kabelke je legendárny osemhodinový krém Elizabeth Arden - perfektne zhydratuje pokožku, dodá jej sviežosť a rozžirari ju. Vyrovnaná a zjednotená pleť je skrátka niečo, čo potebuje každá žena aby sa cítila sebavedomejšie. 

3. Oslnivý pohľad

Pri líčení, nedajú tieto ženy dopustiť na riasenku. Kým u nás to nie je úplne bežné, tieto dámy si líčia len horné riasy. Spodné zámerne vynechávajú.

Je to preto, aby nepôsobili tak prísne, ale skôr nežnejšie. Nedajú dopustiť na značku Guerlain, ktorá riasy nezlepí a a robí ich prirodzene dlhšími a pôsobivejšími.

Neprehliadnite: Skrášľovacie masky na tvár. Najkrajšie ženy na svete nedajú dopustiť práve na tento produkt

V starostlivosti o pleť a pri líčení zabudnite na: 

  • príliš silnú vrstvu make - upu, najmä ak je naozaj tmavý
  • očné tiene s trblietkami - jediné, čo rozžiaria sú vrásky okolo očí
  • príliš veľa matného púdru, ktorý nanesený vo viacerých vrstvách, spôsobuje šupinky
  • ružový odtieň na pery nepatrí - najlepšie pôsobí vždy priesvitný lesk - v každom veku
  • nikdy nepoužívajte na pleť mydlo a príliš veľa vody - ideálne je tonikum, či čistiace mlieko

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe