Presunúť na hlavný obsah

Leto a make-up dilema: S týmito beauty produktami si úplne vystačíte a ukážete najkrajšiu časť seba

Krása

Menej je viac. V letnej beauty poličke vám stačí toho naozaj málo. Vďaka týmto produktom ukážete najkrajšiu časť seba v podobe oslnivej krásy.

V lete sa držíme hesla menej je viac. V prípade make-upu to platí dvojnásobne. Make-up ako taký sa stáva pre mnohé ženy minulosťou. Postačí bronzer a maskara. Základom je totiž svieža pleť s odleskami slnka. 

Líčenie pritom nie je striktné, ale naopak, jednotlivé beauty produkty sú aplikované nepravidelne a s prirodzenou dávkou ľahkosti. Ľahkosť bytia je rovnako spojená s letom, ako aj žiarivý slnkom presvetlený look.

Inšpirujte sa: Fresh letné účesy. Toto leto sú trendy najmä tieto dva strihy

Podkladová báza zmierni póry a absorbuje lesk

Pre normálnu až mastnú pleť siahnite po báze Fit Me Matte and Poreless, ktorá obsahuje íl, zmierňuje viditeľnosť pórov a absorbuje lesk. Výsledok? Matný make-up bez nechceného lesku po celý deň. Báza pod make-up Fit Me Matte and Poreles od Maybelline New York sa dá aplikovať aj samostatne.

Vodeodolná riasenka prepožičia riasam XXL objem

Kultová riasenka Diorshow Iconic Overcurl mascara je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila rôznym typom mihalníc. Vodeodolná maskara prepožičiava riasam XXL objem, vytočenie a trvalý tvar. Vďaka tomu, že obsahuje nektár z bavlny, sú mihalnice vyživené, revitalizované, silnejšie a jemné. Vďaka tomu, že je kartáčik ohnutý dochádza k vytvoreniu dlhšie vyzerajúcich mihalníc.

Tekutý bronzer alebo rozjasňovač dodá pleti krásny jas

Tekutý bronzer alebo rozjasňovač Zuii Organic (Biorganica) sa vám zíde, ak sa predsa len chcete aj pri vode cítiť atraktívne alebo sa chystáte na večernú párty pod holým nebom pri západe slnka. Pleti prepožičia zvodnú žiaru a jas alebo okamžité opálenie. Multifunkčný bio rozjasňovač v sebe skrýva taktiež funkciu lícenky, očných tieňov, alebo lesku na pery v jednom. Zvýrazní črty tváre a jemné odlesky dodajú pokožke život.

Neprehliadnite: Farebná manikúra k plavkám: Trendy odtiene, ktoré sú na leto 2021 v kurze, vás potešia

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe