Presunúť na hlavný obsah

Kyslík ako cesta ku kráse: Je dokonalým elixírom pre vlasy, pleť aj pokožku

Krása

Kyslíkové terapie dokážu hotové zázraky. Nielenže po sa po nich budete cítiť ako znovuzrodená, ale naozaj tak budete aj vyzerať. Stačí sa len vyznať v tom, čo je pre vás najvhodnejšie. Pozrite si malý manuál, ktorý vám určite pomôže.

Omladenie pleti, podpora tvorby kolgénu, hojenie, hydratácia a vypnutie kontúr

Trápia vás vrásky, pigmentové škvrny, či celulitída? Dobrým riešením pre vás môžu byť kyslíkové terapie, ktoré skutočne dokážu robiť malé zázraky na počkanie. 

Ak vaša pokožka stráca hydratáciu, elasticitu, máte hlbšie, či výraznejšie vrásky, pigmentové škvrny, synergia rôznych aplikácií kyslíka je niečo, čo vám dokáže výrazne pomôcť. Starnutie pokožky ako také, zapríčiňuje stratu jej schopnosti absorbovať kyslík priamo z atmosféry, čím sa značne znižuje jej prirodzená hydratácia. A to predstavuje problém.

"Oxygenoterapia je na omladenie pleti, podporu tvorby kolgénu, hojenie, hydratáciu a vypnutie kontúr ako stvorená. Jej aplikácia je úplne jednoduchá. Pomocou tlakovej pištole a kyslíka, sa séra zmiešané s vodou dostávajú až na úroveň bazálnej vrstvy kože. "

Prečítajte si: Zažijete pri nich vášeň, ako pri nikom inom. Dominantou týchto troch znamení je to, čo sa odohráva v spálni

"Dodá to pokožke vlhkosť, vypne drobné nedokonalosti, oživí unavenú a mdlú pokožku a navyše eliminujete predčasné starnutie. Skvele si poradí aj s celulitídou. Tam tiež vidíme preukázateľné výsledky. Najmä v jej počiatkoch. Takže hovorím stále to isté - ak to riešite včas, dokážete pomôcť pleti a aj ušetríte, vysvetľuje dermatologička MUDr. Alena Vajnovská.."

Tieto problémy dokážete pomocou oxygenoterapie riešiť:

  • redukcia vrások
  • dehydratácia pleti
  • problémy s akné
  • jazvičky po akné
  • pigmentové škvrny
  • celulitífa, strie

Oxygenoterapia má dokázateľné účinky pri okysličení pleti, omladení, podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, regeneruje bunkovú štruktúrú a redukuje tiež pigmentové a starecké škvrny

Typy ošetrení a sér:

  • Proti pigmentovým škvrnám
  • Pre citlivú a dehydrovanú pleť
  • Proti starnutiu anti-age
  • Ošetrenie regulujúce mastnotu pleti

Je len na vás, čo v danej chvíli potrebujete riešiť ako prioritu. Určite si však nájdite niekoho, komu dôverujete. Skvelé je, že vlastne nemá nejaké výrazné kontraindikácie, takže je vhodná takmer pre každého. Dobré je tiež po samotnom ošetrení, inhalovať zvýšenú koncentrácii kyslíka. To výborne vplýva na fyzickú aj psychickú kondíciu, posilňuje imunitný systém, znižuje stres, migrény alebo predčasné starnutie. Funguje aj ako prevencia ochorení, čo sa v dnešnej dobe tiež určite počíta.

Neprehliadnite: Jedno znamenie čaká najbližšie dni rozprávkový život na dosah. Finančný úspech a osoba, ktorá mu otvorí oči

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe