Presunúť na hlavný obsah

Revolučné enzýmy: Enzymoterapia vás zbaví vrások, akné, pigmentácií a poradí si aj s celulitídou

Krása

Enzymoterpia je v zahraničí mimoriadne populárna, no u nás sa on nej príliš nehovorí. Napriek tomu, že má preukázateľné výsledky a dokážete ňou docieliť wau efekt. Na tvári, či problematickom brušku.

Ochabnutá pokožka, vznik vrások, to všetko mnohokrát pripisujeme pribúdajúcemu veku. Avšak kombinácia make-upu, prachu a mazu, na našej pleti, po celom dni, sú zodpovedné za to, že upchávajú póry a zabraňujú pokožke dýchať. Práve preto, hrá dôkladné odlíčenie každý večer, veľmi podstatnú úlohu, vrámci kozmetickej rutiny.

Inak budete neustále bojovať s problémami s podráždenou, mdlou či zapálenou pleťou. To vieme všetky. No následne je však veľmi podstatné aj to, čo robíte ráno. Teda to, ako ku svojej pleti pristupujete počas dňa. A tiež, či sa jej vrámci veku, venujeme dostatočne. 

Neprehliadnite: Vitamín C ako elixír mladosti: Toto dokáže s vašou pleťou v priebehu mesiaca

Vďaka bioaktívnym enzýmom, dokážete prevychovať svoju pleť aj pokožku

Starostlivosť o pleť mimo domu, teda u odborníka je veľmi dôležitá. Najmä, ak ste vo veku po 30 - tke, kedy aj drobnými zákrokmi viete, veľa zmeniť, napraviť a doslova pleť prevychovať. Presne na takom princípe, funguje aj enzymoterapia. Toto ošetrenie pracuje so sérami plnými živých enzýmov a dokáže naozaj veľmi ľahko a efektívne vymazať vrásky, akné či pigmentové škvrny na počkanie. 

"Skutočne je potvrdené, že svojim prírodným zložením, predstavuje účinnú alternatívu chemickým prípravkom. Enzymoterapiou, ovplyvňujeme pevnosť ochabnutého tkaniva, vieme krásne dosiahnuť lifting tváre, spevniť kontúry, korigovať jazvy, zbaviť sa dvojitej brady."

Čítajte tiež: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

"Kombináciou jednotlivých enzýmov, koré sú podobné enzýmom nášho organizmu, pripravujeme totiž sérum, zacielené presne na riešenie konkrétneho problému. To je najväčší benefit," vysvetľuje MUDr. Eva Galbavá, dermatologička. 

Mikrovpichmi sa sérum aplikuje do problematickej časti. Stačí vám 30 minút, takže to pokojne zvládnete aj počas obednej prestávky. Je to skutočne rýchle, efektívne a práve takéto drobnosti, dokážu vrátiť stratené sebavedomie.

Čo všetko takto dokážete riešiť:

 • Ochabnuté kontúry tváre
 • Vrásky na tvári – na čele, okolo očí, okolo pier, brady, na lícach
 • Stratenú pružnosť a pevnosť pokožky na tvári
 • Ochabnutú pokožku na krku, kolenách
 • Ovisnutú kožu na ramenách
 • Jazvy po akné
 • Neželané očné vačky s opuchmi
 • Nežiadúce tukové „vankúšiky“ na bruchu a bokoch
 • Dvojitú bradu
 • Celulitídu na stehnách, zadku a bruchu
 • Strie

Uprednostňujete skôr invazívne alebo neinvazívne zákroky?

spolu hlasovalo 50 ľudí

- Najčítanejšie -