Presunúť na hlavný obsah

Make-up looky zo zákulisia prehliadkových mól: Zamerajte sa na detaily, v ktorých sa skrýva úspech

Krása

Trendy z prehliadkových mól vás zaručenie navnadia na to, vyskúšať make-up novinky priamo na sebe, nech už sa nachádzate kdekoľvek.

 

Matná pleť pri dymovom líčení

Dôraz na oči. Oči sa stali opäť centrom pozornosti make-up artistov a dymové líčenie zažilo svoj veľký návrat. Čo je však pri ňom dôležité je matná pleť. Nežiadúce odlesky môžu totiž celý make-up pokaziť. Dior Forever Cushion Powder dodá pleti jemný zamatový efekt bez typického púdrového efektu a pocitu sucha. Púder rešpektuje pleť a zlepšuje jej kvalitu.

Comeback leskov na pery 

Lesk na pery zažívajú comeback. Stačí jedno natretie lesku Sensai Total Lip Gloss In Colours a pery zostanú okamžite plnšie. Hladký a žiariaci vzhľad zabezpečuje hodvábne hydratačná formula. Jej tajomstvo spočíva v tom, že zmierňuje dojem zvislých línií pier a zahaluje pery do šťavnatejšej farby. My sme objavili novinku v odtieni  Akatsuki Black. Pracuje s prirodzenou farbou pier a dodáva im dramatický efekt.

Inšpirujte sa: Sviatočné looky, v ktorých zahviezdite: Nemusí to byť prehnané, stačí vždy siahnuť po jednom beauty produkte

Farby na očiach a radosť zo života

Ľadovo studená kolekcia Poppin'fresh prináša ľadovo šťavnaté pastelové odtiene na pery a oči, ktorú vytvoril Tom Pecheux. Atraktívna paletka Yves Saint Laurent Couture Color Clutch Palette Collector je pre všetky ženy, ktoré žijú naplno a to 24/7. Splní aj tie najnáročnejšie požiadavky rýchleho životného štýlu. Intenzívna pigmentácia desiatich odtieňov ponúka hru s tvárou a lícnymi kosťami, ale aj s očnými tieňmi vo farebných prevedeniach, ktoré dodajú očiam nezameniteľný look. 

Multilíčidlá pre každú záchranu

Multifunkčný krémový rozjasňovač Zuii Bio, ktorý zastupuje funkciu multilíčidla. Je vyrobený z kvetín a má bio charakter, vďaka ktorému sa budete cítiť sviežo a prirodzene. Šťavnatý odtieň korešpondujúci s farbou vašej pleti vytvára naturálny dojem, a to vďaka matnému finishu. Krémová textúra je príjemná na dotyk a aplikácia vklepaním na pleť sa postará o to, aby váš look pôsobil čo najviac dôveryhodne a zároveň sviežo.

Prečítajte si tiež: Oleje v kozmetike: Tieto benefity prinesú vašej pleti, podstatné je však zistiť, ktorý je pre vás najvhodnejší

- Najčítanejšie -