Presunúť na hlavný obsah

Sviatočné looky, v ktorých zahviezdite: Nemusí to byť prehnané, stačí vždy siahnuť po jednom beauty produkte

Krása

Sviatočná nálada sa nezaobíde bez make-upu v žiarivom duchu. Inšpirujte sa slávnostným líčením, ktoré sa nesie v štýle menej je niekedy viac.

Rok 2020 si pre nás prekvapil prekvapenia, s ktorými sme ako celý svet vôbec nerátali a napriek pandémii by sme mali byť vďační za to, že sme zdraví a vedieť si vychutnávať bežné dni tak, ako nám to situácia dovolí. To však neznamená, že sa musíme vzdať sviatočných lookov, pretože aj tie popri výzdobe robia sviatočnú atmosféru, veď presvedčte sa sami.

Inšpirujte sa: Make-up paletky vhodné ako darček pod stromček: Predstavujeme naše tipy, s ktorými zabodujete

Menej je niekedy viac a preto stačí maskara

Objemová riasenka L’Oréal Paris Air Volume Mega Mascara výrazne zahustí riasy a vykúzli hustý dojem už v jednej vrstve. Krásne vytočené riasy docielite vtedy, keď sú jednotlivé časti oddelené a nelepia. K tomu vám dopomôže práve maskara a potom nič viac nepotrebujete. Jemný look, s ktorý sa nesie v duchu menej je niekedy viac.

Červené pery vykúzlia sviatočný look 

Sviatky sa spájajú s červenou a pery v tomto odtieni by mala na sebe vyskúšať aspoň raz za život každá. Kde inde sa najlepšie začína ako doma. Hydratačná textúra rúžu  Sensai a jeho bohatá farba vytvárajú na perách hodvábny efekt. Sme si istí, že tieto sviatky si jednoducho červenú na perách zamilujete.

Sviatočné nechty pre vás aj pre vašu mini kópiu

Trblietky k Vianociam patria a buď ich môžete zvoliť na šatách alebo aspoň na nechtoch v podobe laku. Ten červený z H&M beauty zaujme aj vašu malú princeznú a okrem pečenia sladkých cukroviniek tak budete mať postarané o ďalší program, ktorý sa vašej princeznej vryje do pamäti medzi tie nezabudnuteľné.

Vôňa, ktorá patrí len a len vám

Zamatové materiály patria medzi obľúbené počas sviatočných chvíľ. Šaty na špagetových ramienkach a šperky si vyžadujú jemnosť, čo sa týka looku. Postačí kvalitná pleťovka a fresh odlesk na lícnych kostiach. Nezabudnite však na esenciu v podobe vône, my sme vybrali Core by Reserved.

Zlatistý odlesk na očiach 

Jemný dotyk zlatej na viečkach vykúzli tú pravú sviatočnú atmosféru na vašej tvári. Ak ste milovníčky tieňov, skúste sa odpútať od prekombinovaných farieb a vsaďte na jednoduchosť. Odtieň 925  Antique  z kolekcie CHANEL Holiday 2020 dokonale splynie s vašou krásou, pričom vďaka nemu zanecháte stopu žiarivého odlesku očí.

Neprehliadnite: Koniec predĺženým vlasom a mihalniciam, naturálna krása je späť: Takto sa k nej opäť prepracujete, radí odborníčka

- Najčítanejšie -