Presunúť na hlavný obsah

Najikonickejšia vôňa Chanel N°5 prichádza s voňavým rituálom: Zanechajte po sebe exkluzívnu stopu

Krása

Počas sviatočného obdobia vás Chanel pozýva, aby ste objavili 5 základných prvkov pre voňavý rituál, ktorý sa točí okolo najikonickejšej vône N°5.

Chanel povzniesol abstraktnú vôňu N°5 piatmi novými textúrami pre telo:

  • 5 spôsobov, ako nosiť vôňu a zintenzívniť svoju stopu
  • 5 spôsobov, ako zanechať svoju stopu
  • 5 spôsobov, ako si zapamätať, že každý detail, ktorý premení všednosť je nevyhnutnosť

Inšpirujte sa: Make-up paletky vhodné ako darček pod stromček: Predstavujeme naše tipy, s ktorými zabodujete

Finálna stopa rituálu

N°5 Eau de Parfum, legendárna nadčasová vôňa v kvetinová aldehydová kytica vo flakóne s minimalistickým dizajnom.

N°1

Čistý okamih potešenia. Sprchový gél N°5 má krémovú, penovú textúru, ktorá s ľahkosťou prevonia pokožku a zanechá ju zamatovo hebkú. Transparentná fľaša je vybavená uzáverom „Twist and slide“ exkluzívnym pre Chanel pre uľahčenie výdaju gélu.

N°2

Telové mlieko N°5 poskytuje okamžitú hydratáciu na dennej báze, pričom sa ľahko a hojne nanáša vďaka uzáveru „Twist and slide“. Zloženie obohatené o aktívnu zložku získanú z ruže a jazmínu zanecháva na pokožke jemný hydratačný závoj po dobu 8 hodín.

N°3

Telový krém N°5 poskytuje zmyselný zážitok a je intenzívne hydratačný. Jeho zmyselná, bohatá textúra zahalí pokožku dohladka a udržiava ju hydratovanú po dobu 8 hodín. Telový krém obohatený o aktívnu zložku z ruže a jazmínu jemne predĺži stopu N°5 vône.

N°4

Deodorant N°5 s okamžitým závojom sviežosti pre trvalú pohodu zanecháva pokožku ľahko prevoňanú. V nepriehľadnej fľaši je formulovaný s jemnými, sviežimi tónmi, ktoré dokonale dopĺňajú kvetinový buket  N°5.

Neprehliadnite: Koniec predĺženým vlasom a mihalniciam, naturálna krása je späť: Takto sa k nej opäť prepracujete, radí odborníčka

N°5

Sprej na vlasy N°5. Dokonalý pocit zvádzania, ktorý vylúhuje vlasy jemnou vôňou N°5.  V priehľadnom flakóne z matného skla je formula obohatená o novú aktívnu zložku získanú z ruže a jazmínu, ktorá zanechá vlasy hebké a lesklé. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe