Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Pôvabná krása Marion Cotillard: Kreatívna make-up artistka CHANEL radí, ako docieliť hviezdny look Francúzok

Krása

Symbol francúzskej elegancie a noblesy Marion Cotillard sa zverila do rúk talentovanej Lucia Pica, kreatívnej riaditeľky makeup divízie Chanel.

Francúzska herečka a držiteľka mnohých ocenení Marion Cotillard svojou jedinečnou krásou a charizmou reprezentuje skutočnú eleganciu, spätú s históriou. Aura, ktorá z nej srší vás už len pre pohľade do jej hlbokých očí prenesie do čias úzko spätých práve s módnym domom Chanel, pre ktorý je charakteristická vôňa CHANEL N°5. 

Tvár parfumu Marion Cotillard, ktorá excelovala vo filme Edith Piaf, je dokonalým zosobnením modernej CHANEL N°5 ženy. Kreatívna riaditeľka Makeup Chanel, Lucia Pica nám v rozhovore prezradila, v akom duchu túto hviezdu líčila a čo všetko na jej look použila.

Inšpirujte sa: Paletky očných tieňov, ktoré si na jeseň získali naše srdcia: Vyberali sme tak, aby ich vedeli používať aj začiatočníčky

VIDEO: Očarujúca Marion Cotillard v kampani CHANEL N°5

Ako ste si predstavovali makeup? Aké boli vaše zdroje inšpirácie?

Po diskusii s kreatívnym oddelením som sa rozhodla vytvoriť look, ktorý reprezentuje vysoko sofistikovanú a očarujúcu CHANEL N°5 ženu. Cítim, že táto žena má históriu túžobného pôvabu, ktorý často reflektuje ženu, ktorá nosí rúž a má moderný, dokonale lesklý štýl líčenia.

Ako by ste opísali toto líčenie?

Chcela som skutočne vyzdvihnúť jedinečnú krásu Marion a jej nádherné zelené oči, takže som použila okolo jej očí jemný a tupý odtieň hnedého tieňa z paletky LES 4 OMBRES Clair Obscur a pridala som veľmi tenkú hnedú linku STYLO YEUX WATERPROOF Espresso a maskaru LE VOLUME RÉVOLUTION DE CHANEL.

Pleť zostala transparentná, ale bezchybná vďaka aplikácii make-upu LES BEIGES EAU DE TEINT a na lícne kosti som aplikovala rozjasňovač BAUME ESSENTIEL Transparent. Na vrch viečok som pridala taktiež BAUME ESSENTIEL Transparent, aby make-up vydržal a pôsobil sviežo. 

Celkový look som dotvorila s dotykom púdru LES BEIGES Poudre Belle Mine Naturelle. 

Zakončila som to všetko bordovým rúžom ROUGE ALLURE VELVET La Fascinante, ktorý dodal nádych tajomna a zároveň sa dobre hodil k pleti a očiam Marion. 

Prečo ste sa rozhodli aplikovať lak na nechty LE VERNIS Rouge Noir?

Je to taká ikonická a univerzálna farba, ktorá najviac reprezentuje ženu, ktorú sme chceli stvárniť.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Pôvabná Keira Knightley opäť zahviezdila: Uprostred noci rozohráva hru zvádzania

- Najčítanejšie -