Presunúť na hlavný obsah

Farebná manikúra k plavkám: Trendy odtiene, ktoré sú na leto 2021 v kurze, vás potešia

Krása

Manikúra najlepšie vynikne v plavkách. Najnovšie trendy prichádzajú nenápadne, no o to s väčšou silou. Užite si leto v týchto farbách.

Dokonalá manikúra a pedikúra sú základnou výbavou v starostlivosti o telo, počas letných dní o to viac. Vieme sa s ňou vyhrať a niekedy stačí nevybáčať razantným krokom, ale pohybovať sa v príjemnej palete neutrálnych tónov siahajúcim až k pastelovým odtieňom. 

Novinkou tohto roka je aj návrat perleťových lakov na nechty.

Inšpirujte sa: Vitamín C ako elixír mladosti: Toto dokáže s vašou pleťou v priebehu mesiaca

Inšpirovaný salónovou službou v 2 jednoduchých krokoch

Žiarivý lesk a gélový efekt na nechtoch, ktorý ľahko docielime z pohodlia domova. To a omnoho viac predstavuje jedinečná nová rodina lakov na nechty essie gel couture alebo gélový lak, vďaka ktorému dosiahneme luxusnú manikúru a lesk ako pri gélových nechtoch bez použitia UV lampy. Odtieň baby ružovej, konkrétne Stitch by Stitch, vám vykúzli prirodzene pastelový look vašich nechtov.

Obohatený o organický kremík 

Návrat k prirodzenosti v súlade s akceptovaním každej farby pleti. Práve táto myšlienka sa stáva čoraz viac súčasťou beauty sveta a Dior Vernis, odtieň 323 Dune je skvelou voľbou pre váš prirodzený nahý look. Nová generácia s gélovým efektom premieňa každú vrstvu na lesk ako sklo. Obohatený o organický kremík posilňuje povrch nechtov. 

Perleťové laky na nechty oslavujú comeback

Klasika klasík. Chanel Le Vernis laky na nechty sú výbavou každej dámy. Tentokrát v odtieni 897 Golden Sand. Lesklé laky na nechty zažívajú toto leto veľkolepý návrat a zaslúžia si preto vašu pozornosť. Obohatený o ceramidy poskytuje hĺbkovú starostlivosť a z dlhodobého hľadiska nechty spevňuje a posilňuje. Dlho trvácnu farbu na nechty aplikujte na základnú bázu v podobe dvoch vrstiev a zakončite ešte priehľadnou vrstvou v podobe top coat laku.

Rýchloschnúca receptúra od Gucci

Laky na nechty od Gucci sú inšpirované starým pôvabným Hollywoodom. Svedčí o tom už na prvý pohľad vintage dizajn, ktorý v sebe skrýva štetec na mieru. Bohatá farba a pigmenty s vysoko lesklým povrchom, či rýchloschnúca receptúra ho robia žiadúcim. Hladké a rovnomerné krytie ocení každá žena so zmyslom pre detail. My sme siahli po odtieni Dorothy Turquoise 713.

Neprehliadnite: Dokonalé chodidlá sú predzvesťou leta. Luxus pedikúry zvládnete aj sama doma

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe