Presunúť na hlavný obsah

Jesenný štýl z ulíc NYC: Týmito outfitmi budete v sezóne za hviezdu

Móda

Pokiaľ hľadáte ideálny outfit do sychravých jesenných dní, pozrite sa spolu s nami do ulíc New Yorku. Nespútané, odvážne, ale aj elegantné variácie vás dostanú.

Hoci je jeseň zväčša sychravá, vôbec tak nemusí vyzerať váš šatník v tomto období. Áno, tlmenejšie a zemité odtiene sú síce o niečo žiadanejšie, no aj v nich môžete byť neprehliadnuteľná. Nahliadnite spolu s nami do ulíc New Yorku a nechajte sa inšpirovať štýlom žien, pre ktoré komfort a pohodlnosť zohrávajú významnú úlohu, no napriek tomu im to ani náhodou neuberá na atraktivite. 

Newyorská trilógia

Tento rok páperky vrámci búnd určite vedú prím. Najmä tie v dĺžke do pása. Klasická čierna je must - have, no nemusíte sa báť ani antracitovej, či krémovej. Biele tričko, jeansy a čierna shopperka vám vykúzlia dokonalý comfort style. 

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Ten však v sebe bude niesť všetky aktuálne, no garantujeme vám, že aj v budúcej sezóne, pretrvávajúce trendy. Ženy z Veľkého jablka, to skrátka vedia. 

Zvodné a chic

Pokiaľ milujete eleganciu, toto je pre vás. Minimalistické sako v dĺžke pod pás, previazané koženným pásom, čižmy nad kolená a rolák pôsobia nielen zvodne a sexi, ale aj veľmi štýlovo. Áno, tento typ čižiem sme tu mali aj pred 10 rokmi, no hlásia aj túto sezónu veľký comeback. 

Jednotný tón ako záruka štýlu

Maxi šaty v rovnakom odtieni ako sako sú vždy dobrou voľbou. A na jeseň je tento outfit ako stvorený. Pridá vám na atraktivite, zdôrazní ženskú líniu a budete sa v ňom cítiť naozaj pohodlne. Pri materiáloch sa nemusíte báť bavlny, menčestru, či dokonca semišu.  

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Trblietky a flitre 

Toto je niečo pre ženy so zmyslom pre nespútanosť a rebelstvo. Trblietky, flitre, to všetko si môžete dopriať aj počas bežného dňa. Majte však na pamäti, že jeden takýto dominantný prvok úplne stačí, inak by ste pôsobili príliš prvoplánovo.

Kombinujte to vždy s čiernou, tak viete, že nemáte čo pokaziť. To je skrátka stávka na istotu. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe