Presunúť na hlavný obsah

V čom vozia svoje ratolesti známe maminy? Niekto sa inšpiroval severskou jednoduchosťou, iné stavili na crazy dizajn

Slovenské celebrity

Tieto známe mamy majú skvelý vkus nielen v móde, ale aj čo sa týka vychytávok pre svoje ratolesti. Pozrite sa, na aké kočíky nedajú známe krásky dopustiť.

Soňa Skoncová

Nádherná moderátorka, charizmatická a štýlová žena, Soňa Skoncová si úlohu mamy naozaj užíva. Malý Robko je celý jej svet a kráska na neho nedá dopustiť. Je však ženou, ktorá priznáva, že materstvo je aj náročné a nebojí sa to povedať nahlas. Úprimnosť a otvorenosť sú jej skvelýmmi vlastnosťami, vďaka ktorým si tiež určite získala množstvo priaznivcov. 

Neprehliadnite: Katka Jakeš nás nechala nakuknúť do svojho domu: Z jej dokonalej pracovne nebudete vedieť odtrhnúť oči

Čo sa týka vkusu, ten má Soňa skvelý a nielen na fashion kúsky, ale aj na veci pre drobca. Pri kočíku stavila na značku Bugaboo, ktorú milujú mnohé slovenské maminy. Varianta Bee6 je stvorená na prechádzky do mesta, ale aj na dobrodružstvá za hranicami. Tento kočík charakterizuje kompaktnosť, variabilita a dokonalý dizajn. 

Zuzana Spustová

Sympatická Slovenka, žijúca v Osle, trojnásobná mama a kreatívna podnikateľka Zuzana Spustová je skrátka žena, ktorej štýl milujeme. Je svojská, odvážna, nespútaná, hovorí nahlas, čo si myslí a ide za svojimi snami. No a jej cit pre módu je jednoznačný.

Najmladšiu dcérku vlastne odvozila tiež v Bugaboo variáciách. Od obľúbeného Cameleon3 až po Bee6. Tieto kočíky sú ideálnou voľbou do mesta, ale aj na lesné dobrodružstvá. Všestrannosť a minimalistický dizajn, charakteristický severskou jednoduchosťou je niečo, na čo známa kráska zrejme stavila.

Alexandra Orviská

Krásna, milá a obľúbená moderátorka Alexandra Orviská je žena, ktorá sa nám vždy spája najmä s cestovaním. Miluje ho a na zážitky nedá dopustiť. Tie sú podľa nej azda najviac, čo môžeme deťom dať. A je to svätá pravda. Možno aj preto volila pre synčeka kočík, ktorý je na cesty ako stvorený.

Je maličký, veľmi kompaktný, skladá sa jednou rukou a má bezkonkurenčné jazdné vlastnosti. Babyzen yoyo je pre akčné, nezastaviteľné mamy, ktoré sú celý deň v pohybe azda tou najlepšou voľbou.

Katarína Jakeš

Sympatická Katka Jakeš sa tiež radí medzi skutočne akčné maminy. Rovnako nedá na Babyzen yoyo dopustiť. Hoci jej dcérka už kočík využíva naozaj minimálne, práve na cesty je to skvelá voľba. To iste prizná každá mama. Zmestí sa vám pohodlne do lietadla, rýchlo ho rozložíte a keď je dieťatko unavené, poskytne mu mieru oddychu akú potrebuje.

Prečítajte si: Rozhovor s Mony Sakman: Boli časy, kedy som sa musela obracať, rozhodnutie stať sa tanečníčkou však neľutujem

Silvia Križanová

Obľúbená a inšpiratívna influencerka Silvia Križanová pri druhom synčekovi Alexovi, siahla po kočíku Cybex Priam. Práve tento model, patrí na trhu azda medzi najobľúbenejšie. Na pohodlné, rodinné cestovanie je ako stvorený. Má premyslené všetky detaily, pýši sa veľkorysým vnútorným priestorom a maximálnou úrovňou pohodlia pre bábätko. 

Zvládnete s ním akýkoľvek terén a ak má váš drobec súrodenca, nájdete k nemu aj široké spektrum doplnkov, ktoré vám život ako mame veľmi uľahčia. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe