Presunúť na hlavný obsah

Krásny event v galérii: Okúzľujúca Táňa Pauhofová, Emma Drobná a Zuzana Kanisová vždy najlepšie oblečené

Slovenské celebrity

Známe osobnosti z oblasti kultúry a spoločenského života sa stretli pri príležitosti uvedenia nového NESPRESSO systému VERTUO na slovenský trh v Galérii Nedbalka.

Hostia si mohli vychutnať najnovšie príchute kávy a zoznámiť sa tiež s výtvarným umením a dielami najvýznamnejších slovenských umelcov, ktorí sú vystavení v Galérii Nedbalka. 

Prečítajte si: Nádherné posolstvo šiat Zuzany Čaputovej. Prezidentka privítala pápeža v symbolickom kúsku

Táňa Pauhofová

Okúzľujúca herečka Táňa Pauhofová patrí medzi naše najlepšie herečky a k umeniu ako takému má veľmi blízko, aj preto si nenechala ujsť stretnutie v príjemnej spoločnosti svojich hereckých kolegov a kolegov z brandže. Táňa sa objavuje v spoločnosti zriedkavo a aj preto bola jej návšteva poctou.

Zuzana Kanisová

Módna stylistka Zuzana Kanisová má rokmi vybudovaný štýl, v ktorom nikdy neurobí krok vedľa. Najúspešnejšia stylistka miluje galérie a umenie. Estetika je súčasťou jej práce a obklopuje sa ňou denno denne. 

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná patrí medzi najlepšie oblečené ženy na našej scéne. Má svoj štýl nielen v hudobnej kariére, ale aj v móde. Nepodlieha trendom a ide si vlastnou cestou a to nás na nej baví najviac. 

Ján Koleník

Herec Ján Koleník, jeden z najúspešnejších hercov súčasnosti prišiel v spoločnosti svojho kolegu Vladimíra Kobielskeho. Obidvaja páni sa vždy do spoločnosti vedia pekne a reprezentatívne obliecť a medzi mužmi patria jednoznačne medzi najlepšie oblečených mužov.

Vladimír Kobielsky

Herec Vladimír Kobielsky tvorí súčasť generácie hercov, na ktorých môžeme byť hrdí. Je to práve kultúra, ktorej by sme mali v týchto ťažších časoch venovať pozornosť, vážiť si ju a podporovať ju. Kultúra totiž kultivuje.

Karolína Chomisteková

Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková je aktuálne veľmi vychytenou na sociálnych sieťach, kde ju sleduje množstvo žien, ktoré sa ňou rady inšpirujú v obliekaní. Ak chcete vedieť, čo je aktuálne IN, určite to nezmeškajte na jej profile. 

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová s módou rada experimentuje a vidno, že rôzne kreácie outfitov, ale aj beauty líčenia ju bavia. Aj preto ju sleduje čoraz viac žien, ktoré neustále hľadajú inšpiráciu. 

Neprehliadnite: Jej šperky si zamilovala aj Hailey Bieber: Zuzana Spustová žne svojimi unikátnymi šperkami jeden úspech za druhým

 

Kto ďalší si nenechal ujsť tento krásny event si môžete pozrieť v našej GALÉRII.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe