Presunúť na hlavný obsah

Galavečer Miss Slovensko 2021: Emma Drobná absolútna hviezda večera, Dominika Navara Cibulková a ďalšie

Slovenské celebrity

Slávnostný finálový večer Miss Slovensko 2021 si nenechali ujsť mnohé známe krásky. O tom, že sa už tešili na spoločenské večery, svedčia aj ich stylingy, ktoré boli odvážnejšie ako kedykoľvek predtým.

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná počas finálového večera zahviezdila na pódiu a predviedla výkon, ktorý je hodný poklony. Emma zároveň patrila medzi najlepšie oblečené dámy večera. Zachovala si ako vždy svoju osobnosť a zároveň originalitu.

Čítajte viac: Miss Slovensko 2021 sa stala Sophia Hrivňáková: Toto je nová kráľovná krásy!

Kristína Krajčírová

Takmer desať rokov dozadu sa stala kráľovnou krásy Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová. Blondínka zvolila asymetrické tuxedo šaty a musíme povedať, že tento styling silnej a sebavedomej ženy jej veľmi pristane.

Dominika Navara Cibulková

Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková miluje módne experimenty a vždy sa rada zverí do rúk svojho stylistu. Dominika zvolila „Matrix style“ v podobe body a dlhej minimalistickej vesty. Celkový look doplnila čiernymi rukavicami a okuliarmi.

Alžbeta Ferencová

Speváčka Zea a taktiež bývalá finalistka súťaže krásy Alžbeta Ferencová si na finálový večer obliekla jednoduchý čierny styling. Sako s previazaným opaskom a kučery – mimochodom jeden z hot účesov sezóny, z nej urobili veľmi okúzľujúcu mladú ženu.

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová prišla v štýle femme fatale. Odvážny model v podobe korzetu a polopriehľadných legín z nej urobili neprehliadnuteľnú ženu večera.

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka Miss Slovensko a zároveň kráľovná krásy z roku 2006 Magdaléna Šebestová si obliekla na slávnostný večer biele mini šaty, v ktorých vynikla jej vyšportovaná postava. 

Petra Ficová

Fotografka Petra Ficová prišla na finálový večer v bielej róbe, ktorú doplnila fialovými doplnkami. Čo však neuniklo pozornosti bola jej falošná ofina, v ktorej sa objavila v rámci vizáže. Petra bola hlavnou fotografkou dievčat v súťaži krásy pod záštitou riaditeľa Michaela Kováčika. 

Mohlo by vás zaujímať: Ako sa obliecť na letnú svadbu? Ego s krásnou manželkou Petrou zažiarili ako z rozprávky

Barbora Franeková a Natália Selveková

Bývalá Miss Slovensko z roku 2009 Barbora Franeková siahla po asymetrickej róbe. Podnikateľka a majiteľka estetickej klinky Natália Selveková obliekla biele šaty kopírujúce jej ženské krivky. Čierno-biely styling pôsobil elegantne a primerane tejto akcii.

Yasmine Taty

Bývalá finalistka Miss Slovensko Yasmine Taty predviedla odvahu a originalitu zároveň. Yasmine totiž siahla po zelenej, ktorú v rámci nohavíc skombinovala s lesklým materiálom. Odvážne a pôsobivé zároveň. Páči sa nám, že si išla svojou cestou.

Barbora Bakošová

Bývalá finalistka Miss Barbora Bakošová si obliekla v tento večer extravagantný model šiat, ktorý si môže dovoliť mladistvé dievča ako je ona. 

Eva Rezešová-Džodlová

Bývalá misska Eva Rezešová-Džodlová zvolila sexi cestu. Počas finálového večera si obliekla midi šaty s hlbokým výstrihom.

Martina Schindlerová

Speváčka Martina Schindlerová bola jednou z účinkujúcich a zdá sa, že návrat na scénu si užíva. Svedčí o tom aj jej forma, v akej sa počas večera predviedla.

Eva Verešová

Miss Slovensko 2002 Eva Verešová zvolila šaty v éterickom nádychu, ktoré ladili aj k jej vizáži. Eva si rokmi drží svoj štýl, ktorý podlieha jej charakteru.

Dominika Grecová

Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová siahla po striebornom overale s hlbokým výstrihom. Jednoduchý model, ktorým nikdy nič nepokazíte a je akousi stávkou na istotu.

Ktorý styling vás na Miss Slovensko 2021 najviac zaujal?

spolu hlasovalo 2236 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe