Presunúť na hlavný obsah

Miss Slovensko 2021 sa stala Sophia Hrivňáková: Toto je nová kráľovná krásy!

Slovenské celebrity

Poznáme víťazku 26. ročníka súťaže Miss Slovensko. Stala sa ňou 21-ročná Sophia Hrivňáková z Banskej Štiavnice, ktorá spomedzi finálovej dvanástky porotu očarila najviac.

Ffinálový večer, ktorého moderátorom bul už po štvrtýkrát Libor Bouček pozná svoje víťazky. Titul kráľovnej krásy a zároveň najkrajšej Slovenky získala 21-ročná Sophia Hrivňáková z Banskej Štiavnice. 

Miss Slovensko 2021

Miss Slovensko 2021 Sophia Hrivňáková (21 rokov, Banská Štiavnica)

I. vicemiss Slovensko 2021 Sylvia Šulíková (Bratislava)


 

II. vicemiss Slovensko 2021 Jana Vozárová (Púchov)

Finálový večer Miss Slovensko, ktorého režisérom je Lukáš Zednikovič, je vždy očakávanou televíznou prehliadkou aktuálnych fashion trendov. Počas večera sa finalistky predviedli v najnovších modeloch niekoľkých módnych domov a zvučných značiek. Dve kolekcie v spolupráci s luxusným módnym domom ALIZÉ, plavková časť finálového večera bola v slovenských plavkách svetovej značky Relleciga, tvorbu slovenských a českých návrhárov zastupovala výberová kolekcia PRIVEÉ lounge a záverečná kolekcia patrila svadobnému salónu WEM, ktorý si aj pre tohtoročné defilé pripravil kolekciu luxusných šiat doplnenú luxusnými klenotmi slovenského výrobcu svadobných šperkov LORETTA® wedding jewellery.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Premiéra filmu Známi Neznámi: Táňa Pauhofová, Petra Polnišová a prišla aj pani prezidentka Zuzana Čaputová

Riaditeľ súťaže Miss Slovensko spolu s architektom Michalom Lošonským vymysleli pre tento ročník netradičnú scénu, v ktorej bol zakomponovaný aj bazén. Práve z neho predstavila svoju najnovšiu skladbu Tanec slovenská speváčka Martina Schindlerová. Finalistky ďalej na scéne sprevádzali KRS Movement a vystúpila aj speváčka Emma Drobná a na záver slovenský raper Ego. 

,,Mnohé finalistky aj mňa prekvapili. Nielen tým, čo dokážu, ale aj tým, ako sa do príprav na galavečer a priamy prenos pustili. Sú ambiciózne a to sa mi páči.“ povedal riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik, ktorý bol predsedom hlavnej poroty. 

Neprehliadnite: VIDEO: Michael Kováčik jeseň/zima 2021. PARTY IS NOT OVER ako predzvesť lepších zajtrajškov

Svoje hlasy pri výbere víťazky mali aj: 

Dominika Navara Cibulková –  slovenská tenistka
Mikina Dimunová – vizuálna umelkyňa
Petra Ficová – oficiálna fotografka súťaže Miss Slovensko 2021
Magdaléna Šebestová – bývalá riaditeľka MISS Slovensko
Jakub Grigar - strieborný medailista v disciplíne K1 na OH 2020 v Tokiu
Lukáš Kimlička – módny fotograf 
Bekim  - stand-up komik a moderátor Rádia Jemné

Páči sa vám nová Miss Slovensko 2021 Sophia Hrivňáková?

spolu hlasovalo 734 ľudí

Áno
153
Nie
581