Presunúť na hlavný obsah

Perfektná postava po 35-tke? Žiaden problém, tieto ženy sú toho dôkazom

Slovenské celebrity

Všetky sú krásne, úspešné, milé. Sú mamami, majú po 35 - tke a vyzerajú ako bohyne. Pozrite sa, že keď sa chce, všetko sa dá. Tieto ženy sú toho dôkazom a veľkou inšpiráciou.

Magdaléna Šebestová

Krásna podnikateľka a bývalá riaditeľka Miss Slovensko - Magdaléna Šebestová má telo bohyne. Pravidelne cvičí vo fitku, behá, chodí aj s dcérkou Ninkou na dlhé prechádzky a pohyb je skrátka niečo, čo je absolútne prirodzenou súčasťou jej života. Aktívny štýl jej robí radosť a ani náhodu sa do toho nemusí nútiť. Magda je známa tým, že sa niečomu neustále venuje.

"Šport a celkovo pohyb je základom môjho dňa. Dáva mi to super pocit a vtedy sa hlava nastaví pozitívnejšie. Dodá mi to energiu do celého dňa a viem, že keď v ten športujem, zvládnem toho počas dňa, oveľa viac s úsmevom na tvári. "

Rovnako si však uvedomuje, že vnútorný balance a vonkajšia krása spolu úzko súvisia, preto sa sústreďuje aj na túto oblasť. Žena je presne taká sexi ako sa cíti. Za nás WAU!

Simona Brnová

Hoci je táto žena mamou dvoch detí, má vlastný biznis, vyzerá stále neuveriteľne. Sviežo, spokojne a má postavu, ktorú jej mnohé závidíme. Jednoducho krása! Simona na sebe naozaj poctivo maká a výsledky skutočne vidieť. Je jasným dôkazom toho, že ani po 35- tke nie je na výhovorky priestor. Všetko je to o našom postoji a nastavení. 

"Kedysi stačilo pár dni vyradiť sladké a hneď to išlo samé dole. Teraz to také jednoduché nie je aj cvičiť musím, určite viac ako predtým, ale je to prirodzené. Ja som vďačná aj za svoje gény, pretože na to, že mám dve deti, tak stále sa udržiavam vo forme, bez nejakých drastických obmedzení alebo potenia sa v gyme denno-denne."

Prečítajte si: Ľudia ju vnímajú ako priateľku známeho herca, ona je však viac. Rozhovor s Terkou Bizíkovou

"U mňa je základ úspechu asi to, že všetko beriem s mierou. Čím som staršia, tým viac a tým radšej si vychutnávam dobré jedlo. Milujem napríklad rezne a kto ma pozná vie, že bez hranoliek to nikdy nie je ono (smiech). Takže ja sa v jedle naozaj nejak extra neobmedzujem. Snažím sa jedine obmedziť sladké, čo je tiež moja veľká slabosť. Cvičím 2-3x týždenne."

Anna Amenová

Pôvabná podnikateľka a takisto dvojnásobná mama Anna Amenová, má neuveriteľnú figúru. Štíhle krivky sú niečo, na čom poctivo pracuje, keďže miluje dobré jedlo. 

"Čo sa týka stravovania, mám naozaj rada všetko a aj si to doprajem. Som hedonista a pre mňa je oveľa dôležitejšie ako sa cítim, než to ako vyzerám. Kto má pozná, vie, že keď má zavolá sa najesť, určite neodmietnem nikdy."

Okrem klasického cvičenia, nedá po lockdownovom období, dopustiť ani na beh, ktorý jej bol predtým cudzí. Dnes je to pre ňu skvelá forma relaxu - rovnako pre telo aj dušu. A vtedy sa to ráta dvojnásobne. 

Alexandra Orviská

Hoci sa obľúbená a sympatická moderátorka Alexandra Orviská, stala len nedávno dvojnásobnou mamou, jej telo vyzerá ako keby nikdy nerodila. Nádherná figúra a krivky, ktoré každého očaria sú jej veľkou devízou.

Saša skutočne nikdy nevyzerala lepšie. A ak sa pýtate na jej tréningový plán, o ten sa v prvom rade, stará aktuálne malý Jonathan. 

- Najčítanejšie -