Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Michael Kováčik jeseň/zima 2021. PARTY IS NOT OVER ako predzvesť lepších zajtrajškov

Móda

Nádej v svetlejšie zajtrajšky a pomyselný kolektívny návrat do spoločnosti oslávil Michael Kováčik predstavením svojej novej kolekcie jeseň/zima 2021 v rámci prvého prehliadkového dňa Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Pomyselným spoločným motívom kolekcie je motto “PARTY IS NOT OVER”. Táto nálada symbolizuje skutočnosť, že aj napriek prebiehajúcej svetovej pandémií COVID-19 z nás život ako taký nevymizol a o to viac si vážime všetky naše spoločne strávené chvíle. So všetkou úctou k aktuálnej situácii a možnostiam sa klienti značky Michael Kováčik môžu naďalej obliecť do hodvábneho šifónu, saténu alebo noviniek z priedušnejších prírodných materiálov. 

Čítajte tiež: Michael Kováčik predstavil na MBPFW kolekciu jar/leto 2021: Inšpirovala ho divoká doba milénia

Okrem očakávanej dávky nadčasovej zmyselnosti prispôsobil Michael siluety svojej kolekcie jeseň/zima 2021 tak, aby klientku mohli sprevádzať celým jej dňom. Videli sme kúsky, ktoré si s ľahkosťou oblečieme do mesta, na posedenie s priateľmi alebo na dovolenke. Celkom dvadsať siluet dotvorili doplnky z dielne Evy Che z CheHub COLLECTIVE. Eva Che sa taktiež postarala o príznačnú úpravu klobúkov značky TONAK a celkový styling kolekcie.

VIDEO: Michael Kováčik jeseň/zima 2021 PARTY IS NOT OVER

 

Produkcia Mercedes-Benz Prague Fashion Week sa pre sezónu jeseň/zima 2021 prispôsobila novým podmienkam usporadúvania eventov tak, že sprostredkujú prezentácie kolekcií vo forme autokina. DRIVE-IN CINEMA vzniklo v termíne od 1. do 3. mája v priestore parkoviska pri HALE 25 v Pražskej tržnici v Holešoviciach. Prehliadku je možné sledovať zo záznamu TU

Silný kasting MBPFW doplnilo v show Michaela Kováčika šesť exkluzívnych modeliek. Prehliadku otvorila Niki Trefilová zastúpená agentúrou Focus Model Management, ktorá bežne kráča po mólach prestížnych svetových značiek. Svoju modelingovú premiéru po narodení syna Jiřího si užila modelka Aneta Vignerová, ktorá sprevádza Michaelovu tvorbu od samého začiatku. Celú zostavu ďalej doplnili modelky Lucie Petříčková, Leona Novobardia, Šárka Samcová a Eva Che. Podmanivý hudobný sprievod vytvoril na mieru podľa Michaelových predstáv DJ SCHWA. 

Lepšie si prehliadnuť či nakúpiť kúsky z kolekcie “PARTY IS NOT OVER” bude záujemcom umožnené v rámci POP UP PRIVEÉ LOUNGE, príjemne situovanom vo Four Seasons Hotel Prague. Pre vstup do POP UP PRIVEÉ LOUNGE je potrebné zjednať si presný čas návštevy. Sme nesmierne radi, že sa dokážeme divákom a klientom priblížiť aspoň touto formou, v túto chvíľu najbezpečnejšou, a budeme veriť v skoré stretnutia tak, ako tomu bolo v minulosti

PARTY IS NOT OVER sprevádza krátky náladový vizuál, o ktorý sa postaral team: fotografia Daniela Pilná, modelka Kateřina Libovická (Elite Model Management), vizáž Eliška Matějková, produkcia – art direkcia DILIGENT MOMENTS STUDIO, asistentka produkcie Kristýna Zbořilová, video Tereza Chudáčková, hudba Maximilián Hruška. Špeciálne poďakovanie patrí taktiež POLAGRAPH, SPACE PRAGA a TOPÁNKOVO.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe