Presunúť na hlavný obsah

Michael Kováčik predstavil na Mercedes Benz Prague Fashion Week kolekciu jeseň/zima 2019

Móda

Minulý týždeň sa v rámci Mercedes Benz Prague Fashion Week uskutočnila módna prehliadka Michaela Kováčika pre sezónu jeseň/zima 2019.

80. a 90. roky a nostalgia po klasike

Kolekcia bola inšpirovaná 80. a 90. rokmi, nostalgiou po klasike a strihoch, ktoré boli dominantné v tom období.  Dominantnými farbami sa stali čierna a biela a tak sa návrhár vrátil k farebnej škále, ktorá pre neho bola kedysi charakteristická. 

Inšpirujte sa: Módny trend, ktorému sa potešia všetci, čo milujú džínsy: 80. roky sú späť a v novej podobe!

Dve múzy Michaela Kováčika

Prehliadku otvárala modelka Aneta Vignerová a zatvárala ju modelka Karolína Chomisteková. Obidve dámy patria medzi stálice, čo sa týka prehliadok etablovaného módneho dizajnéra Michaela Kováčika. Stelesňujú presne to, aká je nositeľka Michaelových modelov. 

Prírodné materiály

Celá kolekia je ušitá z prírodných meteriálov, ako sú hodvábny satén, šifón, vlna, koža a ďalšie. Kolekcia bola doplnená o doplnky z peria a kože.

Špecialnou novinkou bola spolupráca s českou firmou Tonak, ktorá vyrába klobúky. Klobúky na prehliadke boli špecialne navrhnuté Michaelom Kováčikom na túto príležitosť (Tonak X Michael Kovacik). Počet predvedných lookov bol 19 a hudobnú produkciu s live DJ setom doplnil DJ Schwa (BEEF RECORDS).

Neprehliadnite: Jarné vzory, ktoré ovládnu váš šatník: Tieto si v ňom ponechajte, budú sa tešiť obľube

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe