Presunúť na hlavný obsah

Michael Kováčik predstavil kolekciu na jeseň/zimu 2017: Využil pri nej hodvábny satén či kašmír

Móda

Slovenský módny návrhár uznávaný aj u našich susedov, v Česku, Michael Kováčik predstavil na Mercedes Benz Prague Fashion Week novú kolekciu jeseň/zima 2017.

Vrámci Mercedes Benz Prague Fashion Week sa v uplynulých dňoch uskutočnila módna prehliadka slovenského návrhára Michaela Kováčika jeseň/zima 2017, ktorá bola inšpirovaná zbierkou fotografii módneho fotografa Patricka Dermachelieho z 80. a 90. rokov. Celá kolekcia je ušitá z prírodných materialov ako sú kašmír, koža, vlna, hodvábny satén a šífón. Počet predvedených lookov bol 21, z toho 13 dámskych a 8 pánskych.

Doplnky z prehliadok, ktoré zaujali najviac: Najznámejší svetoví dizajnéri predstavili novinky na nasledujúcu sezónu

Exkluzívnou tvárou prehliadky za Slovenskú republiku bola Miss Slovensko 2017 Kristína Činčurová. Za Českú republiku zažiarila Miss ČR 2009 Aneta Vignerová. Hlavnou hviezdou prehliadky bol top model Filip Hrivňák. Kolekcia Michael Kovacik jeseň/zima 2017 bola doplnená o šperky značky Ade-Be od Adama Detského, ktoré boli navrhnuté špecialne pre túto priležitosť.  Hudobnú produkciu s live DJ setom doplnil DJ Fatty M (Komiks Party).  

Sledujte módnu políciu: Najlepšie outfity z pražského fashion weeku: Krásna Tereza Maxová, nechýbala ani supermodelka Magdalena Frackowiak!

Michael Kováčik patrí medzi najobľúbenejšieho módneho návrhára u tých, ktorí preferujú jednoduchý štýl. Tento mladý muž pracuje najmä s čiernou farbou, no predovšetkým sa zameriava na strih a kvalitu materiálu. Dokáže vystihnúť ženu v pravom zmysle a zároveň si ponechať akési tajomno.

Pozrite sa, čo sa dialo na Instagrame známych osobností počas pražského fashion weeku:

 

 

OPENING. #michaelkovacik #anetavignerova #opening #mbpfw #fashionweek #fw17 #womenswear #menswear #fashionshow #cafecafe #prague #2017

Príspevok, ktorý zdieľa michael kovacik (@michaelkovacik),

 

FINITO!! #michaelkovacik #mbpfw #fashionweek #fw17 #fashionshow #menswear #womenswear #prague #mydesign #2017

Príspevok, ktorý zdieľa michael kovacik (@michaelkovacik),  

 

 

Kuk @mbpfw #laformela #fashionshow #shooting #mbpfw #model #styling @michaelkovacik @cosstores #lovemyjob #prague #kiss

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Vignerova (@anetavignerova),