Presunúť na hlavný obsah

Ako trávi svoj deň česká topmodelka Linda Vojtová? Kráska si žije v New Yorku svoj americký sen

Zahraničné celebrity

Zaujímalo vás vždy ako vyzerá bežný deň modelky v New Yorku? Nahliadnite do súkromia českej topmodelky Lindy Vojtovej.

Linda Vojtová je známa viac v zahraničí ako doma a to najmä preto, že už roky žije za veľkou mlákou. New York sa stal jej domovom v časoch, keď ako mladá modelka začala svoju kariéru. Dnes je pre ňu veľké jablko druhým domovom aj vďaka dlhoročnému vzťahu s rodeným Američanom. Ako trávi bežné dni vo veľkomeste česká topmodelka?

Inšpirujte sa: Majte telo ako naša úspešná topmodelka Michaela Kocianová: Prezradila nám, akým cvikom sa venuje

Prechádzka mestom

Na New Yorku je výhodou to, že sa nikdy nenudíte. Aj obyčajná prechádzka sa stáva veľkým dobrodružstvom pri spoznávaní nových miest, parkov a kaviarní. V tomto meste vždy objavíte niečo, čo vás zaujme. Prechádzka Central parkom je skvelý nápad, ak si chcete oddýchnuť od ruchu veľkomesta.

Romantický beh

Beh pri západe slnka s výhľadom na New York je priam idylický. Linda si svoju postavu pravidelne udržiava práve behom a pri takomto výhľade ju to motivuje ešte viac. Záber, ktorý zvečnila, vyzerá ako z filmu a pri pohľade na ňu sa vám chce veriť, že dokonalý život naozaj existuje.

Čítanie ako relax

Keďže Linda žije hektickým životom modelky, ktorý zahŕňa nekonečné množstvo kastingov a fotení, rada občas „vypne“ a relaxuje. Oddychom je pre ňu dobrá kniha a čerstvý vzduch. Svoj voľný čas využíva naozaj naplno a váži si každú chvíľu.

Zákulisie fotenia

Pracovný deň modelky môže vyzerať aj takto. Linda má zmysel pre humor a svojim sledovateľom na sociálnej sieti priblížila, ako to vyzerá v zákulisí módneho fotenia. Modelka však nedrží žiadne drastické diéty, práve naopak. 

Americké jedlo

Vďaka rýchlemu metabolizmu a pravidelnému športovaniu si môže dovoliť zjesť naozaj hocičo a krásna modelka sa v jedle teda vôbec neobmedzuje. Nemá problém zhrešiť hranolčekmi či sladkou pochúťkou a jej postava dokazuje, že si to naozaj môže dovoliť. 

Joga ako liek

Rannou rutinou krásnej modelky z Elite Bratislava je joga. Pomáha správnemu dýchaniu, ohybnosti tela a vyrovnaniu mysle. Je skvelým štartom do náročného dňa a ľudia z New Yorku si ju zamilovali. Linda ju praktizuje každé ráno v pohodí domova alebo zájde na klasickú hodinu jogy k inštruktorke.

Stretnutie s kamarátkou

Jej najlepšou priateľkou je slovenská modelka Michaela Kocianová. Krásky sa spolu poznajú z čias súťaže Elite Model Look a blízkymi priateľkami ostali dodnes. Modelky spolu trávia spoločné chvíle na obede, hodine spinnigu či jogy a keďže obidve žijú v rušnom New Yorku, občas zresetujú spontánnou dovolenkou.

Mohlo by vás zaujímať: Ak ste si mysleli, že Michaela Kocianová je takáto sexi aj v súkromí, budete prekvapení: Jej šatník vyzerá takto

Slnečná dovolenka

Ak Linda práve nepracuje, rada si odletí na pár dní do tepla, kde naberie novú energiu a chytí bronz. Úspešná modelka sa tak vyberie do exotiky so svojím dlhoročným partnerom alebo spomínanou Michaelou Kocianovou, kde si užívajú ticho a pokoj, ktorý v New Yorku nepoznajú.