Presunúť na hlavný obsah

Obdivuhodný úspech našich modeliek vo svete: Bára Podzimková predvádzala pre Dior, Eva Klimková pre Victoriu Beckham

Modeling

O tom, že agentúra Elite vychováva tie najlepšie svetové modelky, niet pochýb. Vo svete prerazili aj talentované krásky, ktoré svojimi úspechmi naozaj ohurujú. Presvedčte sa!

Mladé, krásne a úspešné. Presne také sú modelky z agentúry Elite, ktoré prerazili vo svetovom modelingu. Pozrite sa na ich najväčšie úspechy za posledné obdobie.

Prečítajte si aj: VIDEO: Topmodelka Michaela Kocianová prezradila tajomstvo svojho sexepílu: Na čom si najviac zakladá?

Barbora Podzimková

Česká vychádzajúca hviezda Barbora Podzimková odštartovala svoju kariéru minulý rok, keď zvíťazila na svetovom finále Elite Model Look. Odvtedy sa mladá Češka nezastavila a vo svetovom modelingu je čoraz viac žiadaná. Na tohtoročnom fashion weeku v Paríži predvádzala pre zvučné mená ako Dior, Chanel, Oscar de la Renta či Elie Saab. 

Eva Klímková

Mladej českej modelke sa pred pár dňami podaril naozajstný úspech. Eva dostala možnosť spolupracovať pre módnu ikonu Victoriu Beckham. Známa módna návrhárka si dokonca zavesila na sociálnu sieť fotografiu s českou kráskou, ktorá mala na sebe oblečené kúsky z jej novej kolekcie.

Barbora Brušková

Slovenská modelka sa počas týždňov módy dostala do povedomia na prehliadke ikonickej značky Maison Margiela. Úspešná Slovenka predvádzala na prestížnej prehliadke v extravagantnom outfite, vďaka ktorému jednoznačne zaujala. Jej fotografiu z módnej prehliadky si na sociálnu sieť zavesil aj parížsky Vogue.

Haha Jiříčková

Česká modelka Hana Jiříčková brázdi túto sezónu na fashion weeku v Miláne. Medzi jej posledné šou patria Max Mara, Elie Saab, Alexandre Vauthier a Topshop. Hana patrí k najznámejším modelkám z agentúry Elite, ktoré pravidelne predvádzajú na tých najlepších prehliadkach počas týždňov módy.

Prečítajte si aj: Slovenská topmodelka s telom bohyne: Viete, ktorá kráska sa môže pýšiť dokonalými krivkami?

Magdaléna Havlíčková

Česká modelka predvádzala túto sezónu na fashion weeku v Miláne. Medzi jej najlepšie šou doposiaľ patrili prehliadky pre Dolce & Gabbana a Armani. Mladá kráska sa dostáva postupne medzi elitu svetového modelingu.

- Najčítanejšie -