Presunúť na hlavný obsah

Rozkošné dvojčatá vyrástli do krásy: Uhádnete, ktorej známej Slovenke patria títo zlatúšikovia?

Slovenské celebrity

Na deťoch vidno, ako ten čas letí. Z týchto roztomilých dvojičiek sú dnes už „veľkí“ fešáci. Spoznávate, ktorej Slovenke patria? Prezradíme len, že krásu zdedili jednoznačne po nej.

Tanečnica a zároveň finalistka Miss Slovensko 2018 Yasmine Taty sa pred pár rokmi stala mladou mamičkou, a to krátko po účasti v súťaži krásy. A to rovno dvojnásobnou. 

Yasmine pred takmer troma rokmi porodila dvojičky – chlapca a dievčatko, ktoré dostali meno Ryan a Khloé. 

Prečítajte si: Jasmina Alagič oslávila narodeniny veľkolepo. Dychberúci darček od manžela vyrazil dych

Dvojičky čoskoro oslávia 3 roky

Yasmine, ktorá oficiálne patrí medzi tri najkrajšie Slovenky z roku 2018, si materstvo od začiatku užíva a je tak inšpiráciou pre mnohé ženy. Jej každodenný život sledujú nielen mamičky, ale aj ženy, ktoré sa raz túžia stať mamičkami. Yasmine s deťmi je totiž ako reklama na šťastie a svedčí o tom aj fotografia dvojičiek so zmrzlinami a typickou letnou náladou.

Sú to práve deti, ktoré si toto obdobie dokážu vychutnať najviac a vonku trávia najviac času. Plné radosti a optimizmu, nás dospelých, často prinútia spomaliť a vychutnávať si chvíle a vzácne momenty. Ryan a Khloé sa narodili práve v lete a už o pár dní oslávia svoje tretie narodeniny.

Mohlo by vás zaujímať: Peter Sagan ukázal svojho 3,5-ročného syna: Roztomilý Marlon vzbudil pozornosť celého sveta

Yasmine ako aktívna mamička

Yasmine sa popri mamičkovských povinnostiach venuje aj práci modelky. Aktívne pristupuje k životu nielen matky, ale aj pracujúcej ženy. Moderná mamička je vždy vysmiata a to sa odráža aj na jej dvoch deťoch. Veď ako sa hovorí, spokojná mama, spokojné deti. Niečo na tom pravdy bude.

II. Vicemiss Slovensko 2018 sa aj počas tehotenstva venovala joge a cvičeniu, čo vidno na jej spokojnom výraze a rozžiarenej tvári. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe